Tottenham – Chelsea typy i kursy bukmacherskie (06.11.2023)

Piekielnie groźna maszyna trenera Ange Postecoglou ma już na “muszce” kolejnego rywala. Czy Koguty zdołają dopisać do swojego konta jakże cenny komplet oczek w starciu derbowym? O tym w tekście Tottenham – Chelsea typy. Serdecznie zapraszamy.

Tottenham – Chelsea typy bukmacherskie

W poprzednich latach kibice w Londynie przyzwyczajeni byli raczej do tego, że w rolę najlepszej drużyny w mieście wcielał się ktoś z dwójki Chelsea-Arsenal. Za sprawą Ange Postecoglou sytuacja ta uległa aczkolwiek diametralnej zmianie.

Australijski szkoleniowiec greckiego pochodzenia zagrał na nosie wszystkim ekspertom, którzy decyzje o jego zatrudnieniu kwitowali szyderczym śmiechem. Spurs pod wodzą 58-latka są na dobrej drodze do swojego najlepszego sezonu w angielskiej elicie od paru dobrych lat. Nasze Tottenham – Chelsea typy na wygraną gospodarzy w przynajmniej jednej z połów nie powinny więc nikogo dziwić. Niewykluczone zresztą, że Koguty rozstrzygną cały pojedynek na swoją korzyść. To już jednak propozycja dla tych nieco odważniejszych z Was.

tottenham-chelsea-typy
fot. Icon Sport

Obawy związane z życiem po odejściu Harry'ego Kane'a z Tottenhamu były ogromne. Nie ma się co absolutnie temu dziwić. Wszak zawodnik ten był prawdziwą klubową legendą. Mówiło się, że jeśli ktoś ma wejść w buty Anglika, to może być to tylko i wyłącznie Heung-min Son. Dotychczasowe występy reprezentanta Korei Południowej są wyraźnym dowodem na to, że wywiązuje się on ze swojej roli w 200%.

Pokonanie golkipera Chelsea może nie być tak proste jak chociażby strzelenie bramki Fulham czy Crystal Palace, ale nowy kapitan Kogutów nie zawiódł jeszcze w bieżącej kampanii swoich oddanych fanów i jesteśmy niemal pewni, że taki stan rzeczy utrzyma się nadal.

Tottenham – Chelsea kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na poniedziałkowe derby Londynu? Przelicznik 2.17 na triumf Spurs w porównaniu z kursem 3.00 na wygraną Chelsea pokazuje jasno, kto zdaniem bukmacherów ma większe szanse na końcowy sukces. Jak wyceniono remis w tym starciu? W ofercie Betfana taki scenariusz jest równy dokładnie 3.60.

Tottenham – Chelsea bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Brak choćby jednej porażki w lidze i co za tym idzie status niepokonanych to na pewno powód do dumy dla graczy Tottenhamu. Dla porównania zawodnicy The Blues mają na swoim koncie cztery przegrane m.in. z Nottingham oraz Brentford. Mając na uwadze te zależności ciężko oczekiwać cudów w poniedziałkowy wieczór. W piłce nożnej miały co prawda miejsce dużo większe niespodzianki, ale mamy jakieś dziwne przeczucie, że świadkami takowej nie będą tym razem widzowie zgromadzeni na Tottenham Hotspur Stadium.

Gdzie oglądać Tottenham – Chelsea? Transmisja i godzina

Relację live z omawianej potyczki będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Viaplay. Start rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 6 listopada 2023 roku.