Tottenham – Newcastle typy, kursy, zakłady 03/04/2022

Jeszcze kilka tygodni temu faworyt tej batalii mógł być tylko jeden. Trochę się jednak pozmieniało, a ekipa Srok to nie są już przysłowiowi chłopcy do bicia. Czy w tych “ptasich derbach” mają oni szanse na sprawienie niespodzianki? Tottenham – Newcastle typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Tottenham – Newcastle typy warte uwagi

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na zakłady związane z tym pojedynkiem, to śmiało rzućcie okiem na kilka naszych propozycji:

tottenham newcastle typy

Tego niedzielnego popołudnia w stolicy Anglii odbędzie się jeszcze jedno dość interesujące starcie. Mowa tu rzecz jasna o potyczce pomiędzy West Hamem a Evertonem.

Obie drużyny strzelą gola

Co prawda dwa ostatnie pojedynki kolejno przeciwko Chelsea oraz Evertonowi nie poszły zdecydowanie po myśli Srok, to ich dyspozycja w tej fazie rozgrywek jest o niebo lepsza niż jeszcze kilka miesięcy wcześniej. Uważamy więc, że powinno być ich stać na napędzenie strachu ekipie dowodzonej przez Antonio Conte. Być może nie uda im się uzyskać nawet remisu, lecz co najmniej bramka po każdej ze stron jest bardzo możliwa.

Newcastle otrzyma więcej kartek

Mimo widocznej poprawy w ilości zdobywanych punktów jedno w grze Newcastle pozostaje niezmienne. The Magpies nadal preferują sporą agresywność. Jak nietrudno się domyślić objawia się to częstymi napomnieniami. Na ten moment tylko Leeds ma na swoim koncie więcej kartek od zespołu z St. James' Park. Bardzo kusząca wydała się więc nam propozycja, wedle której to w stosunku do przyjezdnych arbiter prowadzący te zawody będzie częściej sięgał do kieszeni.

Harry Kane zdobędzie bramkę

tottenham newcastle typy

Jedną z najlepszych wiadomości dla fanów Spurs przed najważniejszym fragmentem sezonu jest to, iż Harry Kane stara się nawiązywać do dyspozycji ze swoich lat świetności. W tej chwili seria spotkań, w których udało mu się zdobyć gola bądź asystę, wynosi dokładnie pięć. Wiele wskazuje na to, że za chwilę zwiększy się do sześciu. Taką mamy przynajmniej nadzieję.

Tottenham – Newcastle kursy

Koguty to zdaniem bukmacherów zdecydowany faworyt tej rywalizacji. Ich dominacja w kursach jest naprawdę spora. Sprawdźcie to zresztą sami w niniejszej tabeli:

Bukmacher Tottenham Remis Newcastle
Fortuna 1.53 4.24 6.60
STS 1.55 4.15 6.10
LVBET 1.52 4.35 6.50
PZBUK 1.50 4.25 6.50
forBET 1.52 4.40 6.20

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni obie drużyny osiągały następujące wyniki:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Newcastle – Tottenham 2:3 (17 października 2021)
Newcastle – Tottenham 2:2 (4 kwietnia 2021)
Tottenham – Newcastle 1:1 (27 września 2020)
5 ostatnich meczów Tottenhamu
Tottenham – West Ham 3:1
Brighton – Tottenham 0:2
Man Utd – Tottenham 3:2
Tottenham – Everton 5:0

Middlesbrough – Tottenham 1:0
5 ostatnich meczów Newcastle
Everton – Newcastle 1:0
Chelsea – Newcastle 1:0
Southampton – Newcastle 1:2
Newcastle – Brighton 2:1
Brentford – Newcastle 0:2

Tottenham – Newcastle przewidywania

Perspektywa spadku na niższy poziom rozgrywkowy chyba na dobre oddaliła się od zespołu dowodzonego przed Eddiego Howe'a. Nie oznacza to jednak, że przed zakończeniem bieżącej kampanii jego podopieczni będą toczyć już tylko te mniej wymagające mecze. Wręcz przeciwnie. Finisz będzie najgorszy. Ich najbliższy rywal z północnej części Londynu spróbuję bez wątpienia zaaplikować im co najmniej kilka trafień. Czy uda im się zrealizować ten cel? Przekonamy się o tym już niebawem.

Tottenham – Newcastle najczęstsze pytania od graczy

  • Gdzie będzie można obejrzeć mecz Tottenham Hotspur F.C. – Newcastle United F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na to spotkanie?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie zatytułowanym Tottenham – Newcastle kursy.