Tottenham – Southampton typy, kursy, prognozy (06.08.2022)

Koguty są jedną z tych drużyn, wobec których oczekiwania przed rozpoczęciem nowego sezonu są całkiem spore. Czy mistrzowskie aspiracje uda im się potwierdzić już podczas premierowego spotkania kampanii 2022/2023? Tottenham – Southampton typy, kursy, prognozy.

Tottenham – Southampton typy warte uwagi

Nie macie pomysłu na ciekawe Tottenham – Southampton zakłady? Rzućcie więc okiem na nasze świeżutkie propozycje. Jesteśmy niemal pewni, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie:

Scenariusz może być tylko jeden

Spurs mogą spokojnie kandydować do miana niekwestionowanych królów letniego polowania w Premier League. Do klubu z północnej części Londynu trafiło bowiem co najmniej kilku graczy, którzy z miejsca są w stanie zrobić przysłowiową różnicę. Przynajmniej w teorii. Jak będzie w praktyce, okaże się już za kilkadziesiąt godzin. Po cichu liczymy jednak na prawdziwy pokaz siły ofensywnej Kogutów. Dwa trafienia to absolutne minimum. Za więcej także nie zamierzamy się obrażać.

tottenham-southampton-typy

Wymarzonym scenariuszem byłby w ogóle taki przebieg tej potyczki, w którym gospodarze są stroną przeważającą zarówno w pierwszych, jak i drugich czterdziestu pięciu minutach. Tottenham – Southampton kursy na takie zdarzenie są oczywiście wysokie, lecz jest to w pełni zrozumiałe. Podobny zakład niesie ze sobą spore ryzyko, ale jednocześnie naszym skromnym zdaniem jego prawdopodobieństwo jest bardzo znaczące.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Tottenham – Southampton 2:3
  • Southampton – Tottenham 1:1
  • Tottenham – Southampton 2:1

Czego nigdy nie brakowało podczas bezpośrednich starć na linii Tottenham-Southampton? Z całą pewnością bramek. Wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że podobny scenariusz może mieć miejsce także i tym razem.

Ostatnie spotkania Tottenhamu

  • Tottenham – AS Roma 0:1
  • Rangers – Tottenham 1:2
  • Tottenham – Sevilla 1:1

Kadra, jaką udało się skompletować Antonio Conte, sprawia wrażenie naprawdę solidnej. Choć może kilka ostatnich meczów nie wyszło im najlepiej, to oczekiwania są naprawdę spore. Mamy pewne przeczucie, że mogą zdecydowanie namieszać  we właśnie rozpoczynających się rozgrywkach.

Ostanie mecze Southampton

  • Southampton – Villarreal 1:2
  • Southampton – Monaco 3:0
  • Watford – Southampton 0:0

Gdybyśmy byli oddanymi kibicami Świętych, to wyniki przedsezonowych sparingów napawałyby nas raczej umiarkowanym optymizmem. W poczynaniach Janka Bednarka i jego klubowych kolegów było sporo chaosu i podobnie będzie zapewne wyglądała inauguracja sezonu w ich wykonaniu. Po jak długim czasie uda im się wejść na właściwe tory? Czas pokaże.

Kiedy i o której odbędzie się Tottenham – Southampton?

Rozpoczęcie meczu Tottenham Hotspur – Southampton FC zaplanowano na godz. 16:00 w dniu 6 sierpnia 2022r.

Gdzie obejrzeć na żywo Tottenham – Southampton?

Poczynania zawodników obydwu ekip będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Viaplay.

Prawdziwym fanom angielskiej ekstraklasy podrzucamy także nasz tekst poruszający tematykę starcia Fulham z Liverpoolem.