Toulouse – PSG typy, kursy i transmisja (31.08)

Regularnie zaglądamy do francuskiej Ligue 1. Tym razem postanowiliśmy przedstawić wam nasze Toulouse – PSG typy, na których bezsprzecznie warto zawiesić oko. Atrakcyjne prognozy bez wątpienia mogą okazać się bardzo przydatne.

Toulouse – PSG typy bukmacherskie godne rozważenia

Przed meczem piątej kolejki Ligue 1 warto przeanalizować Toulouse – PSG zakłady. Tradycyjnie podpowiadamy wam, na jakie zdarzenia warto zwrócić uwagę. Jesteśmy niemal pewni, że ten pojedynek zakończy się zwycięstwem ekipy Paris Saint-Germain, która jest notowana znacznie wyżej.

PSG znów okaże się lepsze?

Za moment przeanalizujemy nasze Toulouse – PSG typy. Najpierw jednak warto skupić się na obecnej sytuacji w ligowej tabeli. Zestawienie Ligue 1 obecnie otwiera zespół ze stolicy Francji. Paryżanie zdobyli 10 punktów, notując trzy zwycięstwa i jeden remis. Bilans bramkowy tego zespołu to 18 goli strzelonych i cztery stracone.

Toulouse - PSG typy

Znacznie słabiej prezentuje się sytuacja ekipy Toulouse. Ten team z dorobkiem pięciu “oczek” znajduje się w tabeli na dziesiątej lokacie. Póki co najbliżsi rywale paryżan raz wygrali, dwukrotnie remisowali, a poza tym ponieśli jedną porażkę.

Ostatnie starcie tych dwóch ekip miało miejsce 25 sierpnia 2019 roku. Wówczas Paris Saint-Germain odnotowało pokaźny triumf. Paryski zespół wygrał z Toulouse aż 4:0. Wcześniej PSG również miało patent na pokonywanie tego przeciwnika.

Patrząc na Toulouse – PSG kursy, warto pamiętać o tym, że paryżanie wygrali pięć ostatnich pojedynków z tym przeciwnikiem. W ciemno zakładamy zatem, że podobnie będzie tym razem i zespół ze stolicy Francji będzie śrubować świetną serię.

Jednocześnie przewidujemy, że tym razem obie drużyny nie strzelą gola. Takie prognozy argumentujemy tym, że w czterech ostatnich meczach, w których ekipa Toulouse gościła PSG, tylko jedna drużyna strzeliła gola lub padł rezultat remisowy 0:0. Ta statystyka niewątpliwie mówi sama za siebie.

Ostatnie mecze Toulouse:

  • Nantes – Toulouse 3:1
  • Toulouse – Lorient 2:2
  • Troyes – Toulouse 0:3

W ostatnim czasie zespół Toulouse nie radził sobie zbyt dobrze. W trzech poprzednich spotkaniach wywalczył tylko cztery punkty. Z pewnością fani tej drużyny liczą na zdecydowanie lepsze rezultaty.

Ostatnie mecze PSG:

  • PSG – Monaco 1:1
  • Lille – PSG 1:7
  • PSG – Montpellier 5:2

PSG pokazywał natomiast, że lubi strzelać dużo goli, choć nie zawsze się to udawało. W poprzednim starciu z Monaco ekipa z Paryża wywalczyła jedno trafienie, podobnie zresztą jak rywale.

Ostatnie mecze Toulouse i PSG:

  • PSG – Toulouse 4:0
  • Toulouse – PSG 0:1
  • PSG – Toulouse 1:0

Przytoczone wyniki pokazują, że Paris Saint-Germain ewidentnie ma patent na pokonywanie Toulouse. Jednocześnie paryżanie wiedzą, jak bronić się przed natarciami tego zespołu.

Na kiedy przewidziano mecz Toulouse – PSG?

To starcie odbędzie się już 31 sierpnia 2022 roku. Początek piłkarskich zmagań o godzinie 21:00.

Gdzie pojawi się transmisja z meczu Toulouse i PSG?

Ta konfrontacja oczywiście będzie transmitowana. Toulouse – PSG gdzie obejrzeć? Na Canal+ Family i Eleven Sports 4.