Transmisja meczu Widzew – Avia!

Jutro wielkie święto sportu w Świdniku! Świeżo wybudowany stadion jest już gotowy na przyjęcie kibiców i zwiedzających. Jutro o 14:30 Avia zagra z Widzewem Łódź. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi nasz portal we współpracy z grupą lubelskie.lu. Miło nam poinformować, że partnerami transmisji zostali Remondis – Świdnik Sp. z o.o. i “Chatka” mała gastronomia.

W sobotę od godziny 9:00 do 12:00 stadion zostanie otwarty dla zwiedzających. Później przyjdzie już czas na oficjalne otwarcie obiektu i rozpoczęcie meczu z Widzewem Łódź.

Co ważne – wejście na mecz będzie bezpłatne! Zarząd Avii postanowił otworzyć się na nowe grono kibiców i pokazać, że na meczach piłki nożnej też może być bezpiecznie. Całe spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem, spodziewamy się znakomitej frekwencji. Bilety są darmowe, więc na trybunach będzie komplet. Chcąc wejść na mecz, wystarczy tylko udać się do siedziby klubu, podać swój PESEL i odebrać wejściówkę – zachęca trener Avii Świdnik, Mirosław Kosowski.

Nowoczesny i funkcjonalny stadion, wraz z parkingiem, boiskiem treningowym, trybuną VIP, pomieszczeniami dla mediów, monitoringiem i remontem szatni – kosztował niespełna 19 milionów, z czego ponad połowę udało się pozyskać z dofinansowań unijnych.

Początkowo rywalem Avii w meczu otwarcia miała być Cracovia. Stanęło jednak na Widzewie, jednak w Świdniku z takiego rozwiązania są bardzo zadowoleni, bowiem łodzianie od wtorku przebywają w tym mieście na zgrupowaniu.


Miło nam poinformować również, że we współpracy z grupą lubelskie.lu, przeprowadzimy bezpośrednią transmisję “na żywo” z meczu w Świdniku. Relacja dostępna będzie w jakości “Full HD”, a oglądać ją będzie można bezpłatnie, klikając w link: TRANSMISJA

Sponsorami transmisji są: Remondis – Świdnik Sp. z o.o. i “Chatka” mała gastronomia.