Trzecie sparingowe zwycięstwo Górnika Łęczna

W środę Górnik Łęczna rozegrał kolejny mecz kontrolny w trakcie przygotowań do sezonu 2019/2020. Rywalem zielono-czarnych był beniaminek II ligi, Stal Rzeszów. Górnicy okazali się skuteczniejsi w sytuacjach podbramkowych od swoich przeciwników, dzięki czemu spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Do zbliżających się rozgrywek zostali zgłoszeni trzej młodzieżowcy z Łęcznej: obrońcy Jakub Jaroszyński i Karol Turek oraz pomocnik Adrian Szczerba.

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Górnik Łęczna podejmie Legionovię Legionowo (13 lipca, 13:00).

Górnik Łęczna − Stal Rzeszów 3:1 (2:0)
Bramki: Dominik Lewandowski 39′, Aron Stasiak 45′, Krystian Wójcik 69′ − Dominik Chromiński 64′

Górnik: (I połowa) Kostrzewski − Leandro, Pajnowski, Midzierski (72′ Jaroszyński), Orłowski, Stromecki, Tymosiak, Korczakowski, Stasiak, Lewandowski, Wojciechowski. (II połowa) Rojek − Turek, Midzierski, Baranowski, Zagórski (72′ Sasin), Wójcik, Nakrosius, Korczakowski (67′ Szczerba), Mackiewicz, zawodnik testowany I (72′ Kukułowicz), Stasiak (72′ Dzięgielewski).

Stal: Kaczorowski − Sierant, Kostkowski, Szeliga, Jarecki − Pociecha, Ligienza, Mozler, zawodnik testowany I − Michalik, Pląskowski oraz Nawrot, Goncerz, Chromiński, Głowacki, Sylwestrzak.