Turniej Charytatywny w siatkonogę ponownie udany

19 grudnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku została zorganizowana III edycja charytatywnego turnieju w siatkonogę. Zwycięzcą zmagań została drużyna “Sami Swoi” w składzie z: Filipem Drozdem, Jakubem Gajewskim i Damianem Pietroniem.

Tym razem dochód z zawodów został przekazany dwóm dziewczynkom zmagającym się z problemami zdrowotnymi: Nikoli Figurze i Hani Bednarz, dla Domu Dziecka w Kraśniku i dodatkowo na wsparcie akcji Szlachetna Paczka.

Trwa jeszcze liczenie całościowej kwoty, jaką udało się zebrać. Ciągle wpływają do nas środki z licytacji i od sponsorów. Już teraz możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy sukces. Turniej przyciągnął sporo zainteresowanych, więc to świadczy o tym, że otoczka wokół niego jest bardzo dobra. Szkoda tylko, że w tym roku zabrakło na trybunach publiczności, bo poziom zawodów był wysoki. Podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów i sponsorom, dzięki którym udało się w ogóle zorganizować turniej – mówi Daniel Szewc, jeden z organizatorów.

Turniej ponownie wsparli: Starostwo Powiatowe, które przekazało 1500 zł, Miasto Kraśnik, fundując pięć tabletów i restauracja Golińska, która przekazała talony na pizzę.

Nie zabrakło oczywiście gadżetów, które tym razem były licytowane na profilu Facebook Daniela Szewca. Wśród nich znalazły się koszulki przekazane przez Tomasza Brzyskiego, Damiana Szymańskiego, Aleksandra Komora czy Marcela Kotwicy.

fot. Facebook Burmistrza Miasta Kraśnik Pana Wojciecha Wilka

0 0 votes
Article Rating