Typy na dziś piłka nożna – co obstawiać dzisiaj, jutro?

Chcesz przeczytać ciekawe typy na dziś piłka nożna? Propozycje zakładów bukmacherskich znajdziesz w naszym tekście!

Najciekawsze mecze dnia – typy na dziś

Poniżej sprawdzisz top typy na dziś. Przeczytaj dokładne analizy i zapowiedzi przygotowane przez redakcję naszego portalu. Obstawiaj świadomie!

Jeżeli interesują Cię typy na jutro, pojutrze czy dowolny inny dzień, śledź naszą stronę, gdzie znajdziesz o wiele więcej ciekawszych prognoz.

Typy na dziś piłka nożna

Typy na weekend – co ciekawego jeszcze przed nami?

Już teraz pragniemy przedstawić nie tylko typy na dziś piłka nożna, ale także interesujące weekendowe prognozy bukmacherskie. Weekendy to zazwyczaj czas, kiedy w piłce nożnej dzieje się najwięcej. Nie może więc dziwić, że wtedy gracze się uaktywniają i jeszcze bardziej są żądni sprawdzonych i pewnych typów bukmacherskich.

Southampton – Manchester City (22.01) – powyżej 2.5 goli oraz 8 rzutów rożnych

Będzie to pojedynek dwóch drużyn, które lubią stafiać na ofensywę. Statystyki pokazują, że mają też tendencję do wykonywania rzutów rożnych. Kiedy do rywalizacji stają podopieczni Pepa Guardioli, zakład na over 2.5 bramki wydaje się czymś naturalnym. Obywatele są drugą najskuteczniejszą siłą ligi, pod względem średniej bramkowej. To ponad 2,45 gola / mecz. Dodatkowo w 4 z 5 ostatnich meczy Świętych padało powyżej 2.5 gola.

Leeds – Newcastle  (22.01) – wygrana Leeds

W tym meczu stawiamy na wygraną Leeds. Mateusz Klich i spółka grają w tym sezonie mocno w kratkę, ale ich rywale kompletnie nie radzą sobie na wyjazdach. Popularne Sroki nie wygrały żadnego z ostatnich 9 meczy wyjazdowych, przegrywając aż 6 z tych spotkań. Nie widzimy większych argumentów, żeby Newcastle miało wywieźć jakiegokolwiek punkty z Elland Road.

Jakie są najpopularniejsze typy bukmacherskie na piłkę nożną?

Typy na dziś piłka nożna to wiele różnych rynków bukmacherskich. W końcu najpopularniejszą dyscyplinę świata można obstawiać na setki, a nawet i tysiące różnych sposobów. Jedne z nich są dużo bardziej ryzykowne (jak np. dokładny wynik), a drugie obarczone mniejszym czynnikiem ryzyka (jak np. podwójna szansa). Oczywiście, im większe ryzyko, tym wyższe kursy. Poniżej zamieszczamy najpopularniejsze typy bukmacherskie na dziś, ale nie tylko. Z tych rodzajów typów korzystamy regularnie, bowiem przynoszą one największe korzyści.

Zwycięzca meczu

To bardzo popularne zakłady, ale i typy na dziś piłka nożna, w których obstawiasz zwycięzcę meczu. Takie prognozy bukmacherskie regularnie znajdziesz na naszej stronie. Z reguły stosujemy je w meczach, w których po kursach nie jest takie oczywiste, by wskazać zdecydowanego faworyta. Dzięki temu gracze mają możliwość większych wygranych, niż przy graniu na faworytów przy kursach w granicach 1.10.

Obie strzelą gola

W tym przypadku można postawić, że obie drużyny strzelą lub nie strzelą bramek (strzeli tylko jedna lub żadna). Dzięki dokładnym analizom sprawdzamy historię bezpośrednich meczy, jak skuteczne są dane drużyny i często proponujemy tego rodzaju top typy na dziś.

Liczba bramek

Ciekawie wyglądają też linie bramkowe, a więc np., że w meczu padnie powyżej lub poniżej 2.5 gola. To częste typy na piłkę nożną, jakie można znaleźć na lubsport.pl oraz innych portalach typerskich.

typy bukmacherskie piłka nożna

Liczba kartek

Adekwatnie do liczby bramek, możne też postawić na liczbę żółtych kartek. Warto mieć na uwadze spotkania wysokiej rangi czy pojedynki derbowe, bowiem w nich sędziowie lubią często sięgać do kieszonki, a piłkarze podostrzać grę. I takie typy dnia piłka nożna znajdziesz w naszym serwisie.

Łamaki (pierwsza połowa/koniec meczu)

Gracze, którzy lubią typy z wysokimi kursami, mogą znaleźć u nas łamaki. Co oznacza to pojęcie? Ano tyle, że dana drużyna będzie przegrywać do przerwy, a wygra mecz lub na odwrót. W tym celu warto analizować, jak przebiegały pierwsze i drugie połowy w bezpośrednich konfrontacjach czy ostatnich spotkaniach zainteresowanych drużyn.

Strzelec gola

Kiedy gra Robert Lewandowski, niemal zawsze jest pewne, że strzeli gola. Proponujemy też typy na dziś piłka nożna z obstawianiem strzelców bramek. Sprawdzamy, kto przeciwko komu lubi strzelać, kto jest w dobrej formie czy strzeleckiej passie. Szukamy dziur w defensywie rywali, ważnych absencji. Dzięki temu znajdziesz ciekawe prognozy na strzelców bramek.

Jak przygotowujemy nasze typy bukmacherskie na dziś?

Śmiało możemy przyznać, że mamy top typy na dziś, jutro, pojutrze i na weekend. Nasze prognozy nie biorą się znikąd.

Dokładna analiza

Każdy mecz poprzedzony jest solidną analizą, gdzie sprawdzamy nie tylko ostatnie wyniki, statystyki drużyn, ale też historię bezpośrednich pojedynków. Nasi redaktorzy regularnie śledzą mecze drużyn, dla których wystawiamy typy. Dzięki temu widzą o wiele więcej, niż tylko suche statystyki czy wyniki. Cały proces jest dość żmudny, ale najlepszym wynagrodzeniem jest zadowolenie naszych czytelników, którzy z naszego polecenia rejestrują się u bukmacherów, dzięki czemu otrzymujemy stosowne prowizje.

Tylko interesujące typy

Nie koncentrujemy się na typach o bardzo niskich kursach, gdzie zarobek jest znikomy. Zawsze dajemy graczom lepszy wybór. Szukamy interesujących danych, statystyk, zwracamy uwagę na szczególne okoliczności, a następnie zestawiamy je z kursami bukmacherskimi. Tak, żeby znaleźć nie tylko w miarę pewne, ale i dające zarobić typy bukmacherskie.

Czy istnieją pewne typy bukmacherskie, tzw. pewniaki?

Sporo czytelników zastanawia się czy istnieją pewniaki, pewne typy bukmacherskie? Otóż nie. Każdy, nawet największy faworyt może zawieść. Dlatego nasze typy na dziś piłka nożna obarczone są mniejszym bądź większym ryzykiem, o którym piszemy. Niekiedy dajemy nieco pewniejsze typy, a niekiedy stawiamy na ryzyko. Gracz może sam wybrać odpowiadającą mu formę obstawiania, bowiem zawsze przedstawiamy kilka możliwości dla każdego ze spotkań.

Które zakłady bukmacherskie polecamy?

Przy każdym z typów zamieszczamy bukmachera, który oferuje korzystny kurs na proponowane przez nas zdarzenie. Jednak już teraz możemy polecić trzy zakłady bukmacherskie, które oferują korzystne kursy niemal na wszystkie typy na dzisiaj piłka nożna i pozostałe dni, które znajdziesz na naszej stronie.

Bukmacher Bonusy

Betclic

Rejestrując się z kodem promocyjnym Betclic: BETPLMAX zgarniesz wysoki cashback na start do 550 złotych. U tego bukmachera możesz wykorzystywać nie tylko typy na dziś piłka nożna, ale i oglądać transmisje meczy online.

STS

sts typy na dziś

STS oferuje trzy bonusy na start: freebet 30 zł, cashback 234 zł i 100% do 1200 złotych. Użyj nasz kod promocyjny STS: STSMAX aby dokonać rejestracji i zgarnąć wszystkie te bonusy.

Fortuna

fortuna typy na dziś

Żółty bukmacher także ma ciekawe i korzystne kursy na prezentowane przez nas typy. U niego otrzymasz 100% do 2000 zł, cashback 600 zł no i darmowy zakład 20 zł. Nie musisz rejestrować kodu promocyjnego Fortuna, ale warto kliknąć w nasz link partnerski.

0 0 votes
Article Rating