Typy na jutro (23.10.2023) – sprawdź prognozy

Mamy dla was świetne typy na jutro! Poniżej zaprezentowaliśmy nasze przewidywania, z którymi niewątpliwie warto się zapoznać. Co przeczuwamy?

Typy na jutro (23.10.2023)

Poniżej objaśniliśmy nasze typy dnia na 23 października 2023 roku. Koniecznie sprawdźcie, jak prezentują się analizy.

Valencia – Cadiz typy

23 października o godz. 21:00 rozpocznie się mecz Valencia – Cadiz. To spotkanie powinno zagwarantować bardzo dużo emocji. Początek rywalizacji przewidziany został na godzinę 21:00.

Typy dnia (23.10.2023)
fot. Icon Sport

Valencia na razie zajmuje 10. miejsce, z dorobkiem 11 punktów. Cadiz radził sobie nieco słabiej – ma 9 “oczek” i jest 13. W kontekście starcia tych dwóch drużyn przeczuwamy, że bramki będą padać z obu stron – taka sytuacja miała miejsce w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów z udziałem Valencii.

Arka Gdynia – Znicz Pruszków typy

W Gdyni o godz. 18:00 ruszy natomiast starcie miejscowej Arki ze Zniczem. Faworytem jest tutaj zespół gospodarzy. Przewidujemy, że to właśnie on zdobędzie pierwszego gola – Znicz tracił premierową bramkę w trzech z ostatnich czterech meczów wyjazdowych w pierwszej lidze.

Warto zerknąć jeszcze na tabelę. Arka Gdynia zajmuje siódme miejsce i ma w dorobku 17 punktów. Znicz Pruszków natomiast jest piętnasty, z 10 “oczkami” na koncie.

Stal Mielec – Warta Poznań typy

Stal Mielec i Warta Poznań sąsiadują ze sobą w tabeli PKO BP Ekstraklasy, co zwiastuje spore emocje. Mecz tych dwóch ekip wystartuje w poniedziałek o 19:00.

Warto odnotować, że mielczanie zajmują miejsce 12. z dorobkiem 12 punktów, zaś Warta jest 13. – na razie uzyskała 10 “oczek”.

Uważamy, że mecz zakończy się wygraną Stali Mielec. To dlatego, że Warta przegrała trzy z ostatnich pięciu meczów na wyjeździe przeciwko Stali Mielec.

W jaki sposób tworzymy nasze typy?

Tworząc typy, pod uwagę bierzemy szereg różnych czynników. Uwzględniamy choćby ostatnie wyniki poszczególnych zespołów czy też rezultaty bezpośrednich starć.

Nie bez znaczenia jest forma poszczególnych zawodników czy też kwestie kadrowe – na prognozy wpływają też kontuzje, zawieszenia i różne inne elementy, które mogą jakkolwiek oddziaływać na końcowy rezultat.