U siebie dwie mniej

W sobotnim meczu inaugurującym rundę rewanżową Ekstraligi kobiet Górnik Łęczna pokonał 7:0 AZS Wrocław (w pierwszym spotkaniu zielono-czarne wygrały 9:0). Mistrzynie Polski kwestię zwycięstwa w tej konfrontacji rozstrzygnęły już w pierwszej połowie, po której zeszły do szatni z przewagą sześciu bramek. Po przerwie łęcznianki, a konkretniej Krystyna Sikora dorzuciła jeszcze jednego gola. Podopieczne Piotra Mazurkiewicza nad drugim w tabeli Medykiem Konin mają już siedem punktów przewagi.

Górnik Łęczna – AZS Wrocław 7:0 (6:0)
Bramki: Gabriela Grzywińska 4′, Dominika Grabowska 8′, 18′, Sylwia Matysik 10′, Ewelina Kamczyk 33′, 45′, Krystyna Sikora 62′

Górnik: Kowalska – Rogalska (66′ Karpińska), Górnicka, Grec, Jelencić – Grabowska, Matysik (46′ Sikora), Grzywińska, Balcerzak, Kamczyk – Zdunek.