Udana lekcja młodych tomaszowian

Tomasovia Tomaszów Lubelski po raz czwarty tego lata mierzyła się z bardzo wymagającym rywalem. Po porażkach z Avią Świdnik i JKS-em Jarosław, przedzielonymi remisem z Piastem Tuczempy, podopieczni Jacka Paszkiewicza zremisowali w Rzeszowie z Resovią 1:1.

KOMENTARZ TRENERA

Jacek Paszkiewicz: – Prowadziliśmy, szkoda braku wygranej. My jesteśmy po ciężkim czasie, po obozie, w trakcie którego trenowaliśmy dwa razy dziennie. Obawiałem się tego meczu od strony fizycznej. Wyjeżdżaliśmy z Tomaszowa o 6:45. Brakowało Irka BaranaDamiana MisztalaKrzyśka Zawiślaka Łukasza Bartoszyka. Ponadto dwóch juniorów oddałem na mecz Pucharu Starosty. Jestem zadowolony, wyglądało to pozytywnie. Można być optymistą, ale liga nas zweryfikuje. Gra w pierwszej połowie wyglądała dobrze, potem brakowało sił, ale mimo wszystko strzeliliśmy gola. Kamil Lasota dośrodkowywał z boku, tam piłkę przejął Karol Karólak, którego strzał został zablokowany. Do piłki dobiegł Karol Śrótwa, który dał nam prowadzenie.

ZAWODNICY TESTOWANI

Władymir CzujkowKarol Karólak Paweł Staszczak dołączą do kadry Tomasovii. – W przyszłym tygodniu dojedzie do nas jeszcze jeden gracz. Mamy „ulepioną” kadrę, choć nie chcę zamykać drogi przed tymi, którzy chcieliby się jeszcze u nas sprawdzić – mówi trener Jacek Paszkiewicz.

NASTĘPNY SPARING

W przyszłą sobotę tomaszowianie zagrają u siebie z Huczwą Tyszowce.

Resovia Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1 (0:0)
Bramka dla Tomasovii: Karol Śrótwa 67′

Tomasovia: Maksymiak – Skiba, Smoła, Czujkow, Melnyczuk – Karólak, Szuta, Gęborys, Staszczak, Lasota – Kłos oraz Krawczyk, Wasyl, Pisarczyk, Iwanicki, Śrótwa.