Unia Skierniewice – Lech typy i zapowiedź – 26.10.2021

Przed nami 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. W jednym ze spotkań Unia Skierniewice podejmie faworyzowanego Lecha Poznań. Czy będziemy świadkami niespodzianki?

Sprawdź  na Unia Skierniewice – Lech typy (26 października)

Przechodząc do konkretów, od razu prezentujemy trzy darmowe na mecz Unia Skierniewice – Lech typy.

Unia Skierniewice - Lech typy

Pamiętaj, że widoczne u góry przed Unia Skierniewice – Lech kursy mogą ulec zmianie. Zweryfikuj ten fakt u wyszczególnionych bukmacherów.

Rozpędzony “Kolejorz” nie da rywalom żadnych szans?

Na papierze i w oczach wielu ekspertów to Lech Poznań jest faworytem wtorkowego meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Nie można się temu absolutnie dziwić. “Kolejorz” jest liderem PKO Ekstraklasy, a ostatnie pięć meczów, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, kończył zwycięstwami. Unia Skierniewice występuje na czwartym poziomie rozgrywkowym. Gospodarze są wiceliderem tabeli III ligi grupy I. W ostatnim meczu zremisowali z rezerwami Łódzkiego KS-u.

Nie można się więc dziwić, że nasze pierwsze na Unia Skierniewice – Lech typy wskazują na zespół gospodarzy. Sądzimy, że “Kolejorz” nie tylko wygra, ale i zdobędzie przynajmniej trzy gole. W każdym ze swoich ostatnich pięciu meczy, za wyjątkiem rywalizacji z Legią Warszawa, Lech strzelał przynajmniej właśnie po trzy bramki. Co tu dużo ukrywać, Unia to na papierze najłatwiejszy rywal dla Lecha w ostatnim czasie. Choć trzeba uważać, bowiem Fortuna Puchar Polski, jak już przyzwyczaił, potrafi rządzić się swoimi prawami. Ponadto na Unia Skierniewice – Lech typy stawiamy też, że to “Kolejorz” otworzy wynik meczu.

Patrząc na Lecha, można zastanawiać się, czy drużyna Macieja Skorży nie będzie w stanie wywalczyć w sezonie 2021/22 dubletu. W lidze idzie im znakomicie, a rozgrywki Fortuna Pucharu Polski też się rozkręcają. “Kolejorz” ma szeroką kadrę i wiele argumentów, by także w nich odnieść znaczący sukces, jakim byłoby bez wątpienia zwycięstwo.

Co ciekawe, mecz Unii z Lechem będzie mogło obejrzeć na stadionie wyłącznie 999 kibiców. Policja nie wyraziła zgody na organizację imprezy masowej ze względu na towarzyszące jej ryzyko, a o takiej mowa przy widowni od 1000 osób w górę. Ciekawie wygląda też fakt, czy zaskoczą nas na Unia Skierniewice – Lech składy. Oczywiście gospodarze wyjdą najsilniejszymi dostępnymi zawodnikami, ale być może Maciej Skorża da szansę zmiennikom. To jednak nie powinno wpłynąć na jakość Lecha, który ma szeroką i wyrównaną ławkę.

Ostatnie wyniki

Lech Poznań odniósł pięć zwycięstw z rzędu. “Kolejorz” w ostatniej kolejce pokonał 4:1 Wisłę Płock. Unia Skierniewice zremisowała 1:1 z ŁKS-em Łódź. Wcześniej skierniewiczanie wygrali trzy mecze z rzędu, strzelając siedem bramek, więc defensywa Lecha musi się mieć na baczności.

Transmisja meczu Unia Skierniewice – Lech Poznań

Czy z meczu Unia Skierniewice – Lech transmisja będzie dostępna? Oczywiście, że tak. Początek już 26 października o godzinie 13:00, a transmisja na Polsat Sport oraz na Polsat Box Go.

Najczęstsze pytania

  • O której mecz i gdzie transmisja?

Mecz o 13:00, a transmisja na żywo na Polsat Sport.

  • Jaka jest historia bezpośrednich spotkań?

Oba zespoły nie rozegrały pomiędzy sobą jeszcze żadnego oficjalnego meczu.