Urugwaj – Korea Południowa typy, kursy i zakłady na MŚ 2022 (Grupa H)

Do rywalizacji przystępuje ostatnia z mundialowych grup oznaczona literką H. Czy faworyzowani La Celeste zwyciężą starcie ze swoim groźnym azjatyckim rywalem? Urugwaj – Korea Połduniowa typy bukmacherskie, kursy i zakłady.

Urugwaj – Korea Południowa typy (24.11.2022)

Kilkukrotnie spotkaliśmy się z zestawieniami obejmującymi głównych kandydatów do miana “czarnego konia” mundialu, które to zawierały ekipę dowodzoną przez Diego Alonso. Musimy przyznać szczerze, że zupełnie nie rozumiemy tego typu opinii, gdyż Urugwajczycy w eliminacjach do mistrzostw nie spisywali się przecież jakoś nadzwyczajnie dobrze. Skąd więc przeświadczenie o ich wielkości? Nie mamy bladego pojęcia.

Wiemy natomiast to, że Korea Południowa jest rywalem, który może sprawić Luisowi Suarezowi i spółce naprawdę spore problemy. Dwukrotni mistrzowie Azji zameldowali się na mundialu po raz dziesiąty z rzędu i wiele wskazuje na to, że tym razem liczą na zdecydowanie więcej aniżeli ukończenie rywalizacji na fazie grupowej.

urugwaj-korea-południowa-typy

Przewidujemy, że determinacja Wojowników Taegeuku doprowadzi do tego, że na ich koncie pojawi się przynajmniej jedno trafienie. Oczywiście kandydatów do takiego gola będzie co najmniej kilku, jednak mamy pewne przeczucie, że ciężar zdobywania bramek weźmie na swoje barki kapitan drużyny w osobie Heung-min Sona. Kto ma bowiem być zbawicielem zespołu, jeśli nie jego największa gwiazda?

Kto może być natomiast najgroźniejszą postacią w szeregach Los Charrúas? Po cichu liczymy na Luisa Suareza, dla którego katarski mundial będzie z pewnością ostatnią wielką sportową imprezą w karierze. Czy przed zawieszeniem butów na kołku uda mu się jeszcze zapewnić rodzimym kibicom choćby chwilę radości? O tym przekonamy się już niebawem.

Bezpośrednie mecze Urugwaj – Korea Południowa

  • Korea Płd – Urugwaj 2:1
  • Korea Płd – Urugwaj 0:1
  • Urugwaj – Korea Płd 2:1

W przeszłości obie reprezentacje mierzyły się ze sobą już kilkukrotnie i co ciekawe Urugwajczycy byli w większości przypadków zwycięzcami tych pojedynków, lecz o jakiejś wyjątkowej dominacji nie było raczej mowy. Zapowiada nam to bardzo duże emocje także podczas rywalizacji grupowej w Katarze. Jesteśmy bardzo ciekawi, która ze stron pojedynku przedstawi więcej argumentów mogących przechylić los rywalizacji na jej korzyść.

Urugwaj – Korea Południowa przewidywane składy

Na podstawie zebranych informacji udało nam się sporządzić prawdopodobne jedenastki, jakie poślą tym razem do boju szkoleniowcy obywdwu drużyn:

Urugwaj: Rochet – Varela – Godin – Gimenez – Olivera – Bentancur – Valverde – Vecino – Pellistri – Suarez – Nunez

Korea Południowa: Kim Seung-gyu – Yoon Jong-gyu – Kim Min-jae – Kim Young-gwon – Kim Jin-su – Jung Woo-young – Hwang In-beom – Kwon Chang-hoon – Hwang Hee-chan – Hwang Ui-jo – Son Heung-min

Powiedzmy to sobie szczerze. Przeciętny kibic futbolu kojarzy tylko jedno nazwisko wyjściowego składu Korei. No może w porywach dwa.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja prawdopodobnej jedenastki Urugwaju. Tam nagromadzenie gwiazd jest już zdecydowanie większe. Czy da ono jednak tej ekipie cenne trzy oczka? O tym przekonamy się już niebawem.

Urugwaj – Korea Południowa kursy 

Tym razem najlepsze Urugwaj – Korea Południowa kursy bukmacherskie udało nam się odnaleźć w ofercie Betclic-a. Oto jak bukmacher ten wycenia każde z możliwych rozstrzygnięć tego pojedynku tj. wygraną Urugwaju, remis oraz ewentualną wiktorię Korei Południowej:

  • Urugwaj – 1.75
  • Remis – 3.60
  • Korea Południowa- 5.20

Obstaw tutaj

Gdzie postawić na Urugwaj – Korea Południowa zakłady bukmacherskie?

Lista legalnych bukmacherów jest w Polsce całkiem spora. Firmy warte uwagi można jednak policzyć na palcach jednej ręki. Oto krótka lista podmiotów, których oferta zrobiła na nas szczególne wrażenie.:

  1. STS 
  2. Fortuna 
  3. Superbet 
  4. Betclic 

Kiedy mecz Urugwaj – Korea Południowa: o której?

Rozpoczęcie potyczki pomiędzy reprezentacjami Urugwaju oraz Korei Południowej zapowiedziano na godz. 14:00 w dniu 24 listopada bieżącego roku. Miejscem jej rozegrania będzie obiekt o nazwie Education City Stadium, który może pomieścić około 40 tys. widzów.

Gdzie oglądać Urugwaj – Korea Południowa? Transmisja

Relacja live z omawianego starcia będzie dostępna na antenach stacji TVP 1 oraz TVP Sport. To rzecz jasna dlatego, że Telewizja Polska posiada wyłączne prawa do transmitowania zmagań MŚ w Katarze.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Brak Wam pomysłów na pozostałe starcia trwającego mundialu? Rzućcie więc śmiało okiem na nasze świeżutkie propozycje. Obiecujemy, że nie pożałujecie tego nawet przez chwilę.