Valladolid – FC Barcelona typy, kursy i zapowiedź (23.05.2023)

Nowy mistrz kontra jeden z domniemanych spadkowiczów. Czy scenariusz tej potyczki można zawężyć wyłącznie do wysokiej wygranej gości? Oto nasze Valladolid – FC Barcelona typy. Zapraszamy do lektury!

Valladolid – FC Barcelona typy i przewidywania

Wtorkowa potyczka w stolicy autonomicznej takich regionów jak Kastylia i Leon może okazać się kluczowa w kontekście zbliżenia bądź oddalenia się od spadku drużyny popularnych Pucela. Trzeba przyznać, że zespół dowodzony przez Paulo Pezzolano staje przed naprawdę trudnym zadaniem.

Mimo sporej sympatii do tej ekipy jakoś ciężko nam uwierzyć na urwanie przynajmniej jednego oczka gościom. Dominacja Katalończyków nie powinna podlegać dyskusji nawet na moment.

valladolid-fc-barcelona-typy

Choćby jeden występ w barwach takiego zespołu jak Duma Katalonii to dla piłkarza szczególne wyróżnienie. Mówiło się w ostatnich dniach bardzo dużo o tym, iż w meczu z Valladolid szansę gry w barwach Barcy dostanie przynajmniej kilku graczy tzw. drugiego garnituru. Lepszej okazji na zaprezentowanie swoich możliwości Xaviemu Ci szczęśliwcy już raczej mieć nie będą. Można więc pokusić się o Valladolid – FC Barcelona typy, zgodnie z którymi nowi mistrzowie kraju będą trafiać do siatki rywali w obu połowach spotkania.

Valladolid – FC Barcelona ostatnie wyniki

Czerwona ściana. Tak w dwóch słowach można śmiało określić formę Fioletowobiałych na kilka chwil przed zakończeniem kampanii 2022/2023 w La Liga. Zupełnie odmienną dyspozycję prezentują rzecz jasna podopieczni Xaviego. Co prawda przytrafiło się im niedawno potknięcie z Realem Sociedad, jednak tamten rezultat był prawdopodobnie tylko wypadkiem przy pracy. Przeciwko Realowi Valladolid wszystko już powinno wrócić do normy.

Ostatnie mecze Valladolid

 • Cadiz – Valladolid 2:0
 • Valladolid – Sevilla 0:3
 • Vallecano – Valladolid 2:1

Ostatnie mecze Barcelony

 • Barcelona – Real Sociedad 1:2
 • Espanyol – Barcelona 2:4
 • Barcelona – Osasuna 1:0

Valladolid – FC Barcelona bezpośrednie mecze

 • Barcelona – Valladolid 4:0
 • Barcelona – Valladolid 1:0
 • Valladolid – Barcelona 0:3

Już w krótkiej historii bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami widać wyraźną dominację Blaugrany. Wyniki takich pojedynków bywały jednak bardzo różne. Mając na uwadze aktualną dyspozycję gospodarzy, mamy delikatne obawy, czy przypadkiem nie będziemy lada chwila świadkami rekordowej porażki tej ekipy.

Valladolid – FC Barcelona kursy bukmacherskie

Zdążyliście pewnie zauważyć, że Valladolid – FC Barcelona typy wyraźnie faworyzują zespół ze stolicy Katalonii. Czy podobną strategię przyjęli legalni polscy bukmacherzy? Sprawdźcie to na podstawie krótkiego wycinku z oferty firmy Betclic:

 • Wygrana Valladolid: 3.60
 • Remis: 3.85
 • Wygrana Barcelony: 2.00

Gdzie oglądać Valladolid – FC Barcelona? Transmisja

Relacja na żywo z Estadio José Zorrilla będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1. Sposobność śledzenia Lewego i spółki będą mieli także klienci Betclic-a, Fortuny oraz STS-a. O której Valladolid – FC Barcelona? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 22:00 w dniu 23 maja bieżącego roku.