Villarreal – Sevilla typy, kursy, zakłady 08/05/2022

Dwie drużyny, które śmiało można zaliczyć do ligowego topu, w tym jedna aspirująca do miana wicemistrza kraju. Kto wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko? Villarreal – Sevilla typy, kursy, zakłady.

Villarreal – Sevilla typy warte uwagi

W poniższym akapicie tradycyjnie przedstawiamy Wam kilka naszych najciekawszych propozycji:

Obie drużyny strzelą gola

Jeśli widzieliście choćby jeden mecz z udziałem gospodarzy tego starcia bądź też popularnych Los Nervionenses, to jesteście na pewno świadomi tego, że na tym etapie sezonu na zabawę w półśrodki nie ma raczej co liczyć. Prognozujemy, że po każdej ze stron tego pojedynku ujrzymy co najmniej jedno trafienie. W najbardziej optymistycznej wersji może nawet dojść do powtórki batalii sprzed niemal dwóch lat. Wtedy obie drużyny podzieliły się punktami. Teraz jest to raczej wykluczone, choć oczywiście możemy się mylić. Pamiętajcie, że to tylko piłka. Tu wszystko jest możliwe.

Sevilla wygra dowolną połowę

Drużyna, która bardzo umiejętnie postraszyła Liverpool, nie może być przeciwnikiem, którego pokonuje się prosto z marszu. W Sevilli wiedzą raczej o tym doskonale, stąd też trener Lopetegui przygotował z pewnością jakiś sprytny plan. Nie jesteśmy w 100% przekonani, czy pozwoli on zwyciężyć z Villarrealem w całym niedzielnym spotkaniu, jednak triumf w przynajmniej jednej z połów bez wątpienia leży w zasięgu Ivana Rakitica i spółki.

villarreal sevilla typy

Mamy tu fanów rozgrywek angielskiej ekstraklasy? Jeśli tak to czym prędzej sprawdźcie nasze prognozy dotyczące rywalizacji pomiędzy Arsenalem a Leeds.

Villarreal – Sevilla kursy

Co ciekawe zdaniem bukmacherów nieco większe szanse na końcowy triumf ma ekipa gospodarzy. Mamy na ten temat delikatnie odmienne zdanie, co zresztą w niniejszym artykule kilkukrotnie udowadnialiśmy.

Bukmacher Villarreal Remis Sevilla
Fortuna 2.34 3.30 3.20
STS 2.32 3.15 3.10
LVBET 2.30 3.25 3.35
Betclic 2.34 3.30 3.15
forBET 2.34 3.30 3.15

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo ważnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest weryfikacja aktualnej formy drużyn. Dzięki informacjom zawartym w naszej kultowej tabeli taka czynność wydaje się banalnie prosta, prawda?

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Sevilla – Villarreal 1:0 (4 grudnia 2021)
Villarreal – Sevilla 4:0 (16 maja 2021)
Sevilla – Villarreal 2:0 (29 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Villarrealu
Villarreal – Liverpool 2:3
Alaves – Villarreal 2:1
Liverpool – Villarreal 2:0
Villarreal – Valencia 2:0

Getafe – Villarreal 1:2
5 ostatnich meczów Sevilli
Sevilla – Cadiz 1:1
Levante – Sevilla 2:3
Sevilla – Real Madryt 2:3
Sevilla – Granada 4:2
Barcelona – Sevilla 1:0

Villarreal – Sevilla prognozy

Obie strony tej rywalizacji mierzą się ostatnio ze znaczącymi problemami. Villarreal po odpadnięciu z rozgrywek Ligi Mistrzów musi skupić się na walce o miejsce gwarantujące udział w kolejnej edycji europejskich pucharów. Pokonanie Sevilli będzie zadaniem piekielnie trudnym, ale jak najbardziej możliwym do zrealizowania. Potrzeba tylko sporej determinacji. Nie wiemy, czy ekipa Żółtej łodzi podwodnej znajdzie w sobie siłę, lecz mimo to liczymy na naprawdę interesujące spotkanie.

Villarreal – Sevilla pytania od graczy

  • O której początek meczu Villarreal CF – Sevilla FC?

Pierwszy gwizdek tego starcia powinien wybrzmieć o godz. 16:15 w dniu 8 maja 2022r.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w akapicie zatytułowanym Villarreal – Sevilla kursy.