Volodymyr Hladkyy rozstrzygnął losy meczu Chełmianki z Orlętami

W ramach 4. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi Chełmianka Chełm podejmowała drużynę Orląt Radzyń Podlaski. Zdecydowanie lepiej w to spotkanie weszli gospodarze, którzy już po dziesięciu minutach prowadzili dwiema bramkami, których autorem był Volodymyr Hladkyy. Dzięki szybkiemu objęciu prowadzenia podopieczni Artura Bożyka mogli spokojnie czekać na ruch ze strony przyjezdnych. Na własne nieszczęście, zawodnicy z Radzynia nie potrafili przebić się przez szeregi obronne rywali i zdobyć nawet gola kontaktowego. Więcej goli w tej rywalizacji już nie padło, dzięki czemu Chełmianka sięgnęła po pierwsze trzy punkty w sezonie. Z kolei ekipa prowadzona przez Rafała Borysiuka przegrała po raz pierwszy w kampanii 2019/2020.

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Chełmianka Chełm zagra na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg (28 sierpnia, 17:00). Natomiast Orlęta Radzyń Podlaski podejmą Avię Świdnik (28 sierpnia, 17:00).

Chełmianka Chełm − Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (2:0)
Bramki: Volodymyr Hladkyy 7′, 10′

Chełmianka: Osuch – Wołos, J. Niewęgłowski, Myszka, Dobrzyński – Uliczny, Czułowski, Kraśniewski (78′ Warecki), Kwiatkowski, Wolski (58′ D. Niewęgłowski) – Hladkyy (70′ Kocoł).

Orlęta: Nowacki – Ciborowski, Chyła, Kursa, Szymala – Renkowski (67′ Kalita), Sadowski (83′ Rycaj), Sułek (59'Gałązka), Ilczuk (67′ Syryjczyk), Bożym (46′ Chmielewski) – Nowak.

Żółte kartki: Maciej Kraśniewski, Kamil Kocoł − Karol Rycaj 
Sędziował: 
Adam Jamka (Kielce).

fot. KIKI

0 0 vote
Article Rating