W Kraśniku ponownie wygrały dzieci

W Kraśniku ponownie wygrały dzieci

21 grudnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku został zorganizowany charytatywny turniej w siatkonogę. Zwycięzcą zmagań została drużyna “Pasjonaci piłki” (w składzie z: Krystianem Michalakiem, Michałem Wołosem i Tomaszem Brzyskim), która w finale pokonała “Cieplaków” (reprezentowany przez Arkadiusza Maja, Vladyslava Kudryavtseva i Jakuba Gajewskiego). 

Dochód z zawodów został przekazany na leczenie 10-letniej Laury z porażeniem mózgowym i małogłowiem (ten wyniósł około 30 tys. zł.) i dla Domu Dziecka w Kraśniku, którego podopieczni dostali wymarzone prezenty: XBOX ufundowany przez Miasto Kraśnik, telewizor od Starostwa Powiatowego, trampolinę zakupioną ze środków MOPS, gry, dodatkowy kontroler, power banki, słuchawki, piłki, słodycze, maskotki czy pizzę (dla każdego wychowanka) od restauracji Golińska.

Podczas imprezy można było wylicytować kilka gadżetów, a największym zainteresowaniem cieszyły się koszulki. Do kupna były m.in. trykoty Damiana Szymańskiego z Achmatu Grozny, Darko Jevtica z Lecha PoznańSebastiana Szymańskiego z Dynama Moskwa, Jarosława NiezgodyLegii Warszawa, Tomasza Kędziory z Dynama Kijów, Arkaiusza Recy z włoskiego SPAL-u, czy Tomasza Brzyskiego.

Była to druga edycja turnieju organizowana przez Daniela Szewca i Jarosława Gąszczyka.

fot. Materiały organizatorów