Walia – Holandia typy bukmacherskie i transmisja (Liga Narodów, 08.06)

Cel numer jeden dla Walijczyków został niedawno zrealizowany. Jak ten sukces wpłynie na ich poczynania w Lidze Narodów? Pomoże czy raczej niepotrzebnie rozluźni? Walia – Holandia typy bukmacherskie i analiza.

Walia – Holandia typy za darmo

Brak Wam pomysłów na Walia – Holandia typy? Śmiało sprawdźcie więc parę naszych najciekawszych propozycji:

Brak ciśnienia

Nie będzie chyba zbytniej przesady w stwierdzeniu, że niemal cała futbolowa Europa była kilka dni temu przeciwna reprezentacji Walii. Marzeniem wielu sympatyków piłki nożnej był bowiem awans Ukraińców na zbliżający się mundial w Katarze. Więcej zimnej krwi w bezpośrednim starciu zachowali jednak podopieczni Roberta Page'a i to oni będą mieli sposobność zaprezentowania swoich umiejętności podczas największej piłkarskiej imprezy na świecie. Na fali korzystnego wyniku powinno udać im się także sztuka zagrożenia bardzo dobrze dysponowanej reprezentacji Holandii. Pokonanie liderów grupy czwartej będzie raczej niemożliwe, ale już zdobycie przynajmniej jednej bramki z całą pewnością leży w ich zasięgu.

walia holandia typy

Czy holenderska piłka reprezentacyjna wstaje właśnie z kolan? Wszystko na to wskazuje. Ostatnia przegrana Oranje miała miejsce niespełna rok temu. Od tamtej pory Virgil Van Dijk i spółka notują dobre oraz bardzo dobre spotkania. Podczas rywalizacji z Walijczykami są oczywiście zdecydowanymi faworytami, jednak my w sekcji Walia – Holandia typy postanowiliśmy skupić się na liczbie goli. Wierzymy, że piłkarzom obu zespołów uda się trafić do siatki co najmniej trzykrotnie.

Rezultaty ostatnich spotkań

Bardzo istotnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest weryfikacja tego, jak konkretne drużyny radziły sobie podczas bezpośrednich pojedynków. Przedstawiamy Wam więc krótką ściągawkę z wszystkimi niezbędnymi informacjami:

  • Walia – Holandia 2:3
  • Holandia – Walia 2:0
  • Holandia – Walia 2:0

O której początek meczu Walia – Holandia?

Rozpoczęcie tego spotkania zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 8 czerwca 2022r.

Gdzie odbędzie się Walia – Holandia transmisja na żywo?

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport Extra.

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport znajdziecie dogłębne analizy każdego ze starć tegorocznej Ligi Narodów. Zachęcamy więc do rzucenia okiem na tekst opisujący zmagania Włochów z Węgrami. Mamy także typy na starcie Polaków z Belgami.