Warta – Górnik Zabrze typy i zakłady na mecz

Sobotę z PKO Ekstraklasą rozpoczniemy w Grodzisku Wielkopolskim. To właśnie ten gościnny obiekt kolejny raz będzie domowym stadionem Warty. Zieloni zagrają z Górnikiem Zabrze.

Typy przed meczem Warta Poznań – Górnik Zabrze (12.03.2022)

Zerknij na Warta – Górnik Zabrze typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

warta górnik zabrze typy

Warta spróbuje wrócić na właściwe tory, a Górnik przedłużyć dobrą passę

Oba zespoły mają w tym momencie zgoła odmienne cele. Warta Poznań bije się o utrzymanie, a Górnik Zabrze wciąż spogląda z nadziejami na czołowe lokaty. Zieloni nie wygrali w lidze od dwóch meczy. Warta przed tygodniem przegrała w ważnym meczu w Niecieczy 0:1, a wcześniej zremisowała 1:1 z Jagiellonią na terenie rywala. Górnik Zabrze przystąpi do nadchodzącego spotkania w zdecydowanie lepszych nastrojach. Zabrzanie odnieśli przed tygodniem okazałe zwycięstwo, 3:0 nad Cracovią. Kolejną bramkę do ligowego dorobku zabrzan dorzucił Lukas Podolski, który wreszcie wyrasta na najjaśniejszą postać ligi. Długo kazał na siebie czekać, ale teraz gra, że aż palce lizać. Z pewnością będzie on kluczowym piłarzem także w spotkaniu przeciwko Warcie.

Jakie mamy więc na Warta – Górnik Zabrze typy? Przede wszystkim spodziewamy się, że tylko jedna drużyna, albo też żadna nie zdobędzie goli. Skąd takie przypuszczenia? W trzech ostatnich meczach zabrzan tylko jeden zespół lub żaden nie trafiał do siatki. Także w ostatnim bezpośrednim meczu Górnika z Wartą padł tylko jeden gol.

Obstawiając wynik Warta – Górnik Zabrze typy kierujemy w stronę zakładów podwójna szansa, a więc remis lub wygrana gości. Dlaczego tak? Zabrzanie wygrali dwa ostatnie bezpośrednie mecze przeciwko Warcie Poznań oraz nie przegrali dwóch ostatnich spotkań wyjazdowych w lidze, zdobywając w nich łącznie cztery punkty.

Konsekwencją dwóch wcześniejszych typów są też nasze zakłady na under 2.5 gola w całym pojedynku. Aż 5 z 6 ostatnich meczy Warty Poznań kończyło się dorobkiem mniejszym od 2.5 gola. To samo można napisać o 3 z 5 ostatnich meczy Górnika Zabrze.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Górnik Zabrze – Warta 1:0
 • Warta – Górnik Zabrze 1:2
 • Górnik Zabrze – Warta 1:2

Ostatnie mecze Warty Poznań

 • Termalica – Warta 1:0
 • Jagiellonia – Warta 1:1
 • Warta – Radomiak 3:1

Ostatnie mecze Górnika Zabrze

 • Górnik Zabrze – Cracovia 3:0
 • Górnik Zabrze – Lech 0:2
 • Piast – Górnik Zabrze 0:0

Gdzie z meczu Warta – Górnik Zabrze transmisja?

Zacznijmy od tego, że mecz rozpocznie się 12.03.2022, o godzinie 15:00. Na transmisję zapraszamy przed telewizory do kanałów Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Rzecz jasna dostępna będzie też transmisja online, na platformie Canal+ online. Zapoznaj się z typami na następny mecz, a więc Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, który tego samego dnia.

FAQ

 • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Górnik Zabrze pokonał Wartę Poznań 1:0.

 • Kto jest faworytem bukmacherów?

Bukmacherzy mają spory ból głowy, by wskazać jednoznaczne na Warta – Górnik Zabrze typy. Sprawdź nasze prognozy.