Warta – Legia typy i kursy bukmacherskie (19.05.2024)

Z matematycznego punktu widzenia Josue i spółka mogą nawet sięgnąć po wicemistrzostwo kraju. Celem minimum jest jednak utrzymanie trzeciej pozycji w stawce. Czy rezultat meczu z Zielono-białymi ich do tego przybliży? Oto Warta – Legia typy. Serdecznie zapraszam.

Warta – Legia typy bukmacherskie

Sezon, który zdaniem wielu miał uchodzić za kompletnie nieudany, można jeszcze w pełnym sensie uratować. Wystarczy “tylko” uzyskać sześć punktów w dwóch ostatnich meczach trwającej kampanii. Dla zespołu pokroju Wojskowych takie zadanie nie powinno raczej stanowić problemu, ale bieżące rozgrywki są na tyle nieprzewidywalne, że właściwie niczego nie można być 100% pewnym.

Wybierając Warta – Legia typy na opisywane starcie byłem zmuszony skupić się na propozycjach, które nie niosłyby ze sobą jakiegoś wielkiego ryzyka. Jako że dla każdej z drużyn potyczka ta będzie miała naprawdę duże znaczenie, to uważam, iż liczne gole są niemalże obowiązkiem. Te po stronie gości to chyba tylko formalność. Liczę jednak po cichu także na trafienia poznaniaków. Najlepiej w obu połowach tego meczu.

Warta Poznań - Legia typy

Mówi się potocznie, że statystyki nie kłamią. Te dotyczące naszej rodzimej piłkarskiej ekstraklasy mówią jasno, że w całej lidze tylko Pogoń egzekwuje średnio więcej rzutów rożnych aniżeli Legia. W nadchodzącej rywalizacji pomiędzy stołeczną ekipą a podopiecznymi Dawida Szulczka to właśnie Ci drudzy powinni więc znacznie więcej razy podchodzić do narożnika boiska, by następnie zagrozić golkiperowi gospodarzy.

Warta – Legia kursy bukmacherskie

Co oczywiście zupełnie zrozumiałe, zdecydowanym faworytem bukmacherów jest drużyna gości. Kurs na ich zwycięstwo w ofercie firmy Fortuna oscyluje aktualnie wokół 1.75. Aż 4.80 wynosi natomiast przelicznik, który opisuje prawdopodobieństwo triumfu Warty. Gdzieś pośrodku tych dwóch wartości tradycyjnie znajduje się wycena remisu. Podział oczek opatrzono kursem 3.70.

Warta – Legia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Goncalo Feio znalazł chyba wreszcie sposób na dostateczne zmotywowanie swoich nowych podopiecznych. Na to wskazywałaby przynajmniej prestiżowa wygrana nad Lechem. Do starcia z drugim poznańskim zespołem Wojskowi rzecz jasna również przystępują w roli faworytów. Warta walcząca o ligowy byt może jednak sprawiać warszawianom pewne problemy. Zobaczymy, czy ich determinacja będzie wystarczająca, aby postawić twardy opór wyżej notowanemu przeciwnikowi.

Warta – Legia przewidywane składy

Według najnowszych doniesień obaj szkoleniowcy mogą posłać do boju następujących zawodników:

Warta: Grobelny – Tiru, Szymonowicz, Bartkowski, Matuszewski, Maenpaa, Kupczak, Borowski, Szmyt, Luiz, Eppel

Legia: Tobiasz – Ribeiro, Kapuadi, Pankow, Morishita, Wszołek, Elitim, Celhaka, Gual, Josue, Rosołek

Gdzie oglądać Warta – Legia? Transmisja i godzina

Relacja live z tego pojedynku znajdzie się m.in. na antenach stacji Canal+Sport 3, a także w ramach dostępu do platformy streamingowej Canal+online. Pierwszy gwizdek meczu wybrzmi około godz. 15:00 w dniu 19 maja 2024 roku.

OGLĄDAJ TUTAJ