Warta Poznań – Legia Warszawa typy i składy – 14 sierpnia 2021

Warta Poznań – Legia Warszawa typy i składy – 14 sierpnia 2021

W sobotę w Grodzisku Wielkopolskim, Warta podejmie Legię. Kto wygra mecz Warta – Legia? Typy, kursy i ciekawe analizy znajdziesz poniżej!

Darmowe typy na Warta Poznań – Legia

Poniżej zobaczysz na mecz Warta – Legia kursy i odpowiadające im typy bukmacherskie. Nasze prognozy zbudowaliśmy w oparciu o statystyki, ostatnie wyniki i formę “Zielonych” oraz “Wojskowych”.

Obie drużyny strzelą

Spodziewamy się rotacji w ekipie Czesława Michniewicza. Legia co prawda odpadła już z eliminacji Ligi Mistrzów, ale wciąż jest w grze o Ligę Europy. Dlatego na PKO Ekstraklasę trener może oszczędzać siły części kluczowych graczy. I dlatego też my, staramy się uniknąć zakładu na końcowy wynik meczu. Mamy za to ciekawe na mecz Warta – Legia typy na BTTS, a więc fakt, że obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu. Dlaczego tak uważamy? Przede wszystkim dlatego, że Warta strzeliła przynajmniej jedną bramkę w każdym ze swoich ostatnich siedmiu meczów. Legionistom ta sztuka udała się z 7 z ostatnich 8 meczy. Nie trafili tylko w rewanżowym starciu przeciwko Dinamo Zagrzeb. W Grodzisku Wielkopolskim powinniśmy więc zobaczyć gole z obu stron. Zwłaszcza, że w ostatnim meczu Warta strzeliła aż 4 bramki, potwierdzając dobrą dyspozycję.

Powyżej 1.5 gola w spotkaniu

Jeśli obie ekipy mają strzelić, to logiczne są też na Warta – Legia typy na over 1.5 bramki w całym meczu. Kurs jest nieco niższy, niż w przypadku BTTS, ale kto wie – może i ktoś o taki zakład się pokusi. W dwóch poprzednich meczach Warta Poznań – Legia Warszawa padało odpowiednio pięć i trzy gole. Over 1.5 gola zobaczyliśmy także w 7 z ostatnich 8 meczów Warty Poznań i 5 z ostatnich 8 spotkań Legii Warszawa. Obie drużyny lubią postrzelać i powinniśmy to zobaczyć w bezpośrednim meczu.

Do przerwy remis lub prowadzenie Warty

Szukając niespodzianki w meczu, w którym faworytem jest Legia, skłaniamy się, że do przerwy to Warta będzie prowadzić lub na tablicy zobaczymy remis. Takie zakłady na mecz Warta – Legia też mają sens. Zwłaszcza, że jak już zauważyliśmy wcześniej, Legioniści wybiegną przeciwko Warcie zapewne w okrojonym zestawieniu, aby kluczowi gracze mogli odpocząć przed meczem ze Slavią Praga. Jako podpowiedź do tego typu mamy statystykę, że tylko w jednym meczu ligowym w tym sezonie, Warciarze przegrywali do przerwy.

Słów kilka o sytuacji kadrowej przed Warta Poznań – Legia

Wszyscy zastanawiają się, jaką ekipę do boju pośle Czesław Michniewicz. Logiczny wydaje się odpoczynek dla kluczowych graczy w kontekście meczu el. Ligi Europy ze Slavią Praga. Ponadto sympatyczny trener nie będzie mógł skorzystać z usług Filipa Mladenovicia i Josue, którzy w drugiej kolejce otrzymali po czerwonej kartce. Komisja Ligi zawiesiła obu tych graczy na trzy kolejne mecze. Warta musi sobie radzić od końcówki lipca bez młodzieżowego reprezentanta Polski, Wiktora Pleśnierowicza. Zerwał on więzadła i wypadł z gry na co najmniej pół roku. Poza tym, nie ma informacji o nowych urazach, czy to w Warcie Poznań czy Legii Warszawa.

Warta – Legia składy wyjściowe

O ile skład Warty da się przewidzieć, to zestawienie Legii zważywszy na zbliżający się mecz el. Ligi Europy jest prawdziwą zagadką. Mamy jednak na mecz Warta – Legia składy prognozowane.

Warta Poznań: Lis – Grzesik, Ławniczak, Ivanov, Matuszewski, Corryn, Kupczak, Czyżycki, Czyż (Kuzimski), Jakóbowski, Zrelak.

Legia Warszawa: Tobiasz – Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna, Slisz, Kisiel, Martins, Lopes, Rosołek, Pekhart.

Garść informacji o ostatnich wynikach

Legia rozegrała do tej pory dwa mecze, ze względu na przełożenie jednego spotkania w związku z el. LM. Legioniści na początku tego sezonu pokonali 1:0 Wisłę Płock, a w drugiej kolejce musieli uznać wyższość Radomiaka, przegrywając 1:3. Warta po remisach ze Śląskiem (2:2) i Pogonią (1:1), wysoko, bo aż 4:0 ograła Górnika Łęczna. Jeśli szukasz jakie mamy na Warta – Legia typy, znajdziesz je na samym początku tekstu.

Warta – Legia transmisja telewizyjna i online

Skoro znasz nasze przed Warta – Legia prognozy, to przypominamy, że mecz odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 20:00 w Grodzisku Wielkopolskim. Jeśli chcesz go obejrzeć, to na Warta – Legia transmisja będzie dostępna na Canal+ Sport, a online w NC+ GO oraz Canal+ Sport Online.

Gdzie stawiać na Warta – Legia zakłady? Sprawdź polecanych bukmacherów

Jeszcze warto podpowiedzieć, gdzie postawić na mecz Warta – Legia zakłady. Polecamy jednego z trzech bukmacherów: STS, forBET albo Betclic. To wielka trójka, która w momencie pisania niniejszego tekstu miała dla swoich klientów najwyższe kursy na Warta Poznań – Legia Warszawa.