Warta Poznań – Puszcza Niepołomice typy i kursy bukmacherskie (10.11.2023)

Drużyna dowodzona przez Tomasza Tułacza to w tym momencie najlepszy z beniaminków PKO Ekstraklasy w sezonie 2023/2024. Czy ten status pozwoli im na odniesienie korzystnego wyniku w starciu z popularnymi Zielonymi? Nasze Warta Poznań – Puszcze Niepołomice typy znajdziecie w kilku poniższych akapitach. Serdecznie zapraszamy.

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice typy bukmacherskie

Poznańska Warta to jeden z tych zespołów, który powinien być prezentowany jako wzór mądrego i cierpliwego zarządzania z klubem. Włodarze ekipy z Wielkopolski na początku listopada 2021 roku zaufali 31-letniemu wówczas Dawidowi Szulczkowi i jak do tej pory nie było chyba momentu, w którym żałowaliby tej decyzji.

Jak na drużynę o wyjątkowo skromnym budżecie Duma Wildy wykręca wyniki zdecydowanie ponad stan. Do pobicia historycznego osiągnięcia z kampanii 2020/2021 (jeszcze pod wodzą Piotra Tworka) droga wciąż daleka, ale przy odrobinie szczęścia jedno z miejsc w pierwszej dziesiątce jest jak najbardziej w zasięgu Kajetana Szmyta i jego klubowych kolegów.

warta-poznan-puszcza-niepolomice-typy

W meczu przeciwko niepołomiczanom wygrana Swojskiej bandy jest w zasadzie obowiązkiem. Poziom sportowy prezentują wyraźnie większy, dlatego też nie widzimy powodów, aby Warta Poznań – Puszcza Niepołomice typy na wygraną tych pierwszych nie okazały się ostatecznie trafione.

Sprawdzając statystyki dotyczące występów obu ekip, natrafiliśmy na bardzo interesującą informację. Warciarze oraz Żółto-biało-zieloni to ścisła krajowa czołówka, jeśli chodzi o ilość otrzymywanych kartek. Linia ponad 4.5 napomnień powinna zatem zostać pokryta bez najmniejszych problemów.

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy na czele z Fortuną nie mają najmniejszych wątpliwości, że to gospodarze powinni zgarnąć komplet oczek w tej rywalizacji. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.92. Przelicznikiem równym dokładnie 4.10 określono szanse na wygraną podopiecznych Tomasza Tułacza. Remis to natomiast kurs 3.40. Trzeba przyznać, że ocena prawdopodobieństwa wystąpienia każdego z wyników sporządzona przez Fortunę jest jak najbardziej zgodna z prawdą. Przynajmniej naszym skromnym zdaniem.

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Kibice obydwu drużyn są z pewnością w zupełnie odmiennych nastrojach. Poznaniacy kontynuują serię pięciu kolejnych meczów bez porażki i ani myślą o nagłej zmianie tej imponującej tendencji. Zawodnicy z Niepołomic pozostają natomiast bez wygranej od wrześniowej potyczki z Motorem Lublin w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Gdyby więc sugerować się wyłącznie aktualną formą każdej ze stron tego spotkania, to końcowy wynik byłby w zasadzie jasny.

Gdzie oglądać Warta Poznań – Puszcza Niepołomice? Transmisja i godzina

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach aż trzech różnych stacji telewizyjnych. Mowa tu m.in. o Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + Family. Start samego spotkania zaplanowano natomiast na godz. 18:00 w dniu 10 listopada 2023 roku.

Polecamy również rzucić czasem okiem w stronę naszego tekstu zawierającego typy dnia. Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji bukmacherskich na każdy dzień tygodnia.