Warta Poznań – Raków Częstochowa typy i kursy (11.02.2024)

To dobra wiadomość dla kibiców piłki nożnej w Polsce. Wraca Ekstraklasa. Sprawdź i wykorzystaj podczas zawierania zakładów przygotowane przeze mnie na mecz Warta Poznań – Raków Częstochowa typy.

Warta Poznań – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

Przed nami runda wiosenna w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Większość klubów dokonała transferów, które mają wzmocnić ich potencjał. Drużyny przystępują do rozgrywek z nowymi celami. Te, które przodują w ligowej tabeli chcą utrzymać formę, zagrożeni spadkiem liczą na wyniki, które pomogą odbić im się od Ekstraklasowego dna. W Poznaniu Zieloni, którym sięga widmo strefy spadkowej podejmą aktualnego Mistrza Polski spod Jasnej Góry. Moje na mecz Warta Poznań – Raków Częstochowa typy wybrałem po analizie statystyk z poprzednich pojedynków obydwu ekip.

Warta Poznań - Raków Częstochowa typy

Ekipa poznańskiej Warty z pewnością liczy na lepszą formę niż tą, którą prezentowali jesienią. Zieloni nie mogą pochwalić się spektakularnymi wynikami. Ich bilans to cztery zwycięstwa, siedem remisów i osiem porażek. Dorobek dziewiętnastu oczek klasyfikuje ich na piętnastej pozycji w tabeli tuż nad strefą spadkową.

Ekipa Rakowa Częstochową piłkarską jesień dzieliła pomiędzy rodzime rozgrywki w Ligę Europy. Podopieczni Dawida Szwargi prezentowali dobrą formę. W osiemnastu rozegranych meczach zanotowali oni dziewięć zwycięstw, pięć remisów i cztery porażki. Dorobek trzydziestu dwóch oczek klasyfikuje ich na czwartej lokacie w tabeli tuż za Śląskiem Wrocław, Jagiellonią Białystok i Lechem Poznań. Przed rundą wiosenną w Rakowie doszło do kilku personalnych zmian. Jaki będzie miało to wpływ na obraz gry piłkarzy spod Jasnej Góry.

Moim zdaniem niedzielne starcie zakończy się triumfem przyjezdnych z Częstochowy. Raków jest ekipą zdecydowanie lepszą o czym świadczą wyniki. Wygrali oni trzy z pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynków rozegranych na obiekcie Warty. Mam nadzieję na ciekawe spotkanie, w którym obydwa zespoły trafią do siatki. Taki scenariusz miał miejsce w siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów Rakowa na wyjeździe.

Warta Poznań – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

W Superbet faworytem niedzielnej potyczki są przyjezdni. Kurs na wygraną Warty wynosi 4.75, na remis 3.60 a na triumf Rakowa Częstochowa 1.80.

Warta Poznań – Raków Częstochowa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W przedsezonowych meczach towarzyskich ekipa Warty zanotowała wygraną z LNZ Cherkasy (2:1), remis z Libercem (1:1) oraz porażkę z Shkendiją (0:1). Częstochowianie wygrali z Dnipro (4:1) oraz ulegli w starciach z Ludogorets (1:3) oraz Murą (0:1). Dwa ostatnie bezpośrednie pojedynki zakończyły się remisem (2:2 i 1:1). Wcześniejsze spotkanie padło łupem Rakowa (1:0).

Gdzie oglądać Warta Poznań – Raków Częstochowa? Transmisja i godzina

Spotkanie Warty z Mistrzem Polski zaplanowano na niedzielę, 11 lutego na godzinę 12:30. Obejrzeć je będzie można w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 oraz na platformach internetowych CANAL+ online, myCanal, Player.pl i Polsat Box Go.