Warta Poznań – Widzew Łódź typy i kursy (05.05.2024)

Kolejne emocje nadchodzą. Zapraszam, sprawdź i wykorzystaj moje na potyczkę Warta Poznań – Widzew Łódź typy gdy będziesz zawierał zakłady u swoich ulubionych bukmacherów.

Warta Poznań – Widzew Łódź typy bukmacherskie

Przed nami ligowe emocje. W trzydziestej pierwszej kolejce spotkań będziemy świadkami meczu w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie “miejscowy” zespół podejmie przyjezdnych z Łodzi. Zieloni wciąż walczyć muszą o ligowy byt co dodatkowo nadaje “smaczku” temu spotkaniu. Wszyscy z pewnością nastawiamy się i liczymy na niesamowite piłkarskie emocje, piękne akcje i wiele goli i zwrotów akcji. Moje na mecz Warta Poznań – Widzew Łódź typy wybrałem po analizie wyników z poprzednich jak i bezpośrednich starć obydwu zespołów.

Warta Poznań - Widzew Łódź typy

Ekipa Warty Poznań wciąż nie może być na sto procent pewna swojego ekstraklasowego bytu w przyszłym sezonie gdyż strata do miejsc zagrożonych spadkiem jest niewielka. Dodatkowo zespół po sezonie opuści trener Dawid Szulczek. Do tej pory Zieloni zanotowali w trzydziestu kolejkach osiem zwycięstw, dziesięć remisów i dwanaście porażek. Zgromadzone trzydzieści cztery oczka dają im trzynastą lokatę.

Lepsze nastroje panują w części Łodzi sympatyzującej z Widzewem. Miejsce w górnej części tabeli to dla tego zespołu sukces. Zawodnicy Daniela Myśliwca po trzydziestu kolejkach pochwalić mogą się bilansem dwunastu zwycięstw, sześciu remisów i dwunastu porażek. Zdobyte czterdzieści dwa oczka plasują ich na ósmej pozycji w ligowej tabeli.

Według mnie niedzielne starcie w Grodzisku Wielkopolskim zakończy się zwycięstwem gospodarzy lub remisem. Przemawiają za tym statystyki- spoglądając w nie zauważyć można, że taka sytuacja miała miejsce w czterech z pięciu ostatnich ligowych meczów Warty przed własną publicznością. Drugi mój typ to gole tylko dla jednej z drużyn- tak było w siedmiu z dziesięciu bezpośrednich spotkaniach Warty z Widzewem.

Warta Poznań – Widzew Łódź kursy bukmacherskie

Nieznacznym faworytem u bukmacherów są gospodarze niedzielnego meczu. W Betclic kurs na triumf Warty Poznań to 2.55, na remis 3.10 na na zwycięstwo Widzewa Łódź 2.90.

Warta Poznań – Widzew Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Zespół Warty Poznań w ostatnich ligowych potyczkach zanotował dwa zwycięstwa- z Koroną Kielce (1:0) i Stalą Mielec (5:2) oraz porażkę z Piastem Gliwice (0:2). Piłkarze Widzewa Łódź zaliczyli bezbramkowy remis ze Stalą Mielec, pokonali Ruch Chorzów (3:2) i ulegli Rakowowi Częstochowa (0:1). W ostatnich bezpośrednich starciach dwukrotnie triumfowali piłkarze Wart (2:0 i 1:0) a raz Widzew (5:1).

Gdzie oglądać Warta Poznań – Widzew Łódź? Transmisja i godzina

Mecz w Grodzisku Wielkopolskim rozpocznie się w niedzielę 5 maja o godzinie 12:30. Obejrzeć go będzie można w Canal+ Sport 3 a także na platformach myCanal, Player.pl, Polsat Box Go i polecanym przeze mnie CANAL+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ