Warta Poznań – Zagłębie Lubin typy i kursy (02.04.2024)

Pora na kolejne emocje w Ekstraklasie. Sprawdź przygotowane przeze mnie na potyczkę Warta Poznań – Zagłębie Lubin typy. Zapraszam do lektury dalszej części artykułu!

Warta Poznań – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

Ekstraklasa nie zwalnia tempa. Moje na mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin typy wybrałem po analizie statystyk zarówno z poprzednich meczów ligowych jak i bezpośrednich potyczek.

Warta Poznań - Zagłębie Lubin typy

Zespół Warty Poznań w tym sezonie nie może rozpędzić się ze swoją formą. W obecnej chwili wydaje się, że podopieczni Dawida Szulczka walczyć będą o uniknięcie baraży. Po rozegraniu dwudziestu pięciu pojedynków piłkarze Warty “pochwalić” mogą się bilansem zwycięstw, dziewięciu remisów i dziesięciu porażek. Z dorobkiem dwudziestu siedmiu oczek sklasyfikowani są oni na czternastej pozycji z niewielką przewagą punktową nad zespołami znajdującymi się w strefie spadkowej.

W dużo lepszej sytuacji w tym momencie sezonu 2023/2024 znajdują się piłkarze Zagłębia Lubin. Miedziowi co prawda nie biją się o najwyższe laury ale prezentują równą, dobrą formę. Zawodnicy Waldemara Fornalika przez wtorkowym pojedynkiem posiadają bilans dziewięciu zwycięstw, siedmiu remisów i dziewięciu porażek. Zgromadzone trzydzieści cztery oczka plasuje Miedziowych na dziewiątej pozycji, w środku stawki z realnymi szansami na poprawienie tego miejsca.

Według mnie wtorkowy, poświąteczny pojedynek zakończy się triumfem zespołu Zagłębia. Są oni w tej chwili lepszym zespołem a Zieloni przegrali dwa ostatnie, ligowe starcia. Uważam również, że w meczu tym zobaczymy gole tylko dla jednego zespołu. Spoglądając w statystyki bezpośrednich starć zauważyć możemy, że tak było w dziesięciu z ostatnich jedenastu bezpośrednich potyczkach.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin kursy bukmacherskie

Podobnie jak według mnie tak i wśród bukmacherów nieznacznym faworytem tego pojedynku jest zespół gości. W STS kurs na triumf Warty Poznań to 2.95, na remis 3.15 a na zwycięstwo Zagłębia Lubin 2.55.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Zieloni w ostatnim czasie zanotowali dwie ligowe porażki- 0:1 z ŁKS-em Łódź i 0:2 w derbowym pojedynku z Lechem. Zaliczyli oni także zwycięstwo w towarzyskim starciu z Pogonią Szczecin (2:0). Zespół Zagłębia w Ekstraklasie w ostatnim czasie pokonał Koronę Kielce (1:0), Pogoń Szczecin (2:0) oraz zanotował bezbramkowy remis ze Stalą Mielec. Ostatnie bezpośrednie mecze tych zespołów to dwa remisy (2:2 i 0:0) oraz triumf Zagłębia (1:0).

Gdzie oglądać Warta Poznań – Zagłębie Lubin? Transmisja i godzina

Mecz rozpocznie się we wtorek, 2 kwietnia o godzinie 19:00. Obejrzeć go będzie można w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 oraz na platformach CANAL+ online, myCanal, Player.pl, Polsat Box Go.