Warta – Widzew typy, zakłady i transmisja meczu (20.08)

W sobotni wieczór spotkają się ze sobą dwie drużyny, sąsiadujące w obecnej chwili w tabeli rozgrywek PKO Ekstraklasy. Przygotowaliśmy na mecz rozgrywany w Grodzisku Wielkopolskim – Warta – Widzew typy. Zapraszamy do lektury.

Warta – Widzew typy i kursy przed pojedynkiem drużyn, które znajdują się w dolnej części tabeli

Jeśli chcielibyście postawić jakieś na potyczkę Warta – Widzew zakłady mamy dla was dwie propozycje. Wybraliśmy te, które naszym zdaniem oferują najciekawsze kursy i mają dużą szansę na sprawdzenie się.

Kto okaże się lepszy w starciu w Grodzisku Wielkopolskim?

Po 5 rozegranych ligowych kolejkach żadna ze stron pojedynku Warta Poznań – Widzew Łódź nie może być zadowolona. Podopieczni Dawida Szulczka zanotowali na starcie sezonu 2 zwycięstwa oraz 3 porażki. Daje im to 12 miejsce w tabeli. Pozycję niżej plasują się zawodnicy z Łodzi z dorobkiem zwycięstwa, remisu oraz 3 porażek. Poniżej przeanalizujemy dwa wybrane przez nas, najciekawsze na mecz Warta – Widzew typy.

warta - widzew typy

Sobotni pojedynek w Grodzisku Wielkopolskim może dostarczyć wielu emocji. Analizując przed potyczką Warta – Widzew kursy przeróżnych bukmacherów nie możemy dostrzec zdecydowanego faworyta. W nieco lepszej sytuacji wydaje się być drużyna gospodarzy lecz my mamy inne zdanie na ten temat. Analizując statystyki spotkań zarówno w Grodzisku Wielkopolskim jak i meczów bezpośrednich zauważyć możemy ciekawą zależność. W ostatnich 15 meczach rozgrywanych na Stadionie Dyskobolii nie padł żaden wynik remisowy. Podobna sytuacja miała miejsce w bezpośrednich pojedynkach. Żaden z 8 pojedynków tych zespołów nie zakończył się remisem.

Drugim naszym typem jest liczba goli ponad 1.5. Takim scenariuszem kończyło się 9 z 15 ostatnich pojedynków Warty Poznań.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Warta – Widzew 3:1
  • Widzew – Warta 0:2
  • Warta – Widzew 0:1

Do tej pory zespoły te mierzyły się ze sobą 8-krotnie. Zarówno poznaniacy jak i łodzianie wygrywali po 4 razy.

Ostatnie mecze Warty

  • Korona – Warta 0:1
  • Warta – Pogoń 1:2
  • Miedź – Warta 1:2

W ostatnich 3 spotkaniach drużyna z Poznania zanotowała udane występy ulegając tylko drużynie Pogoni Szczecin.

Ostatnie mecze Widzewa

  • Widzew – Legia 1:2
  • Śląsk – Widzew 0:0
  • Widzew – Lechia 2:3

Ostatnie ligowe zwycięstwo łodzianie zanotowali 22 lipca w starciu z Jagiellonią.

Spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim. Kiedy i o której początek?

Pierwszy gwizdek na Stadionie Dyskobolii, który pełni funkcję domowego obiektu Warty Poznań w sobotę, 20 sierpnia o godzinie 20:00.

Warta – Widzew gdzie obejrzeć ligowy pojedynek?

Ligowe spotkanie w Grodzisku transmitowane będzie w Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport. Dodatkowo transmisja w internecie dostępna będzie na platformach Player.pl, myCanal, CANAL+ online, a także Polsat Box Go.