Watford – Leeds typy, kursy, analiza 09/04/2022

Zdobycie przynajmniej jednego oczka będzie tego popołudnia celem nadrzędnym dla popularnych Szerszeni. Czy Mateusz Klich i spółka umiejętnie przeszkodą im w realizacji takiego scenariusza? Watford – Leeds typy, kursy, analiza. Serdecznie zapraszamy.

Watford – Leeds typy warte uwagi

Oto Watford – Leeds typy:

Leeds wygra dowolną połowę

Zakładanie się z bukmacherem o końcowy triumf gości jest zdecydowanie zbyt ryzykowne. Co innego, gdy zakład dotyczy wyłącznie jednej z połów. Taka opcja jest już zdecydowanie bardziej możliwa. Leeds pozostaje przecież bez porażki od trzech kolejek ligowych. Podstawy do wiary w sens tej propozycji są zatem naprawdę spore.

Cucho bądź Harrison zdobędą bramkę

Jeśli kogoś w szeregach Watfordu można byłoby pochwalić za grę w ostatnich tygodniach, to jest to z pewnością Juan Camilo Hernández Suárez znany szerzej jako Cucho. Kolumbijczyk to właściwie jedyny zawodnik, który pozwala Szerszeniom utrzymywać się na powierzchni i wierzyć w pozostanie w angielskiej elicie na kolejny sezon. W podobną rolę w ekipie Pawii wciela się Jack Harrison. Bukmacherski nos podpowiada nam, że któryś z nich powiększy w to sobotnie popołudnie swój dorobek bramkowy.

Więcej niż 3.5 żółtej kartki

Obie ekipy znajdują się w tej chwili w okolicach strefy spadkowej, stąd też determinacja w walce o kolejne cenne punkty będzie prawdopodobnie ogromna. Gdy dodamy do tego imponującą ilość 90 żółtych kartek, jakie trafiły na konto Pawii od początku bieżących rozgrywek, to szanse na powodzenie tej propozycji gwałtownie rosną.

 

watford leeds typy

 

Watford – Leeds kursy

Kursy bukmacherskie na to starcie przedstawiają się następująco:

Bukmacher Watford Remis Leeds
Fortuna 2.65 3.60 2.55
STS 2.65 3.40 2.55
LVBET 2.70 3.55 2.60
Betclic 2.65 3.50 2.60
forBET 2.65 3.50 2.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jakie wyniki osiągały obydwie drużyny na przestrzeni kilku minionych tygodni? Spójrzcie zatem do niniejszego zestawienia:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Leeds – Watford 1:0 (2 października 2021)
Watford – Leeds 1:0 (20 lutego 2016)
Leeds – Watford 2:3 (28 lutego 2015)
5 ostatnich meczów Watfordu
Liverpool – Watford 2:0
Southampton – Watford 1:2
Wolves – Watford 4:0
Watford – Arsenal 2:3

Man Utd – Watford 0:0
5 ostatnich meczów Leeds
Leeds – Southampton 1:1
Wolves – Leeds 2:3
Leeds – Norwich 2:1
Leeds – Aston Villa 0:3
Leicester – Leeds 1:0

Watford – Leeds prognozy

Chcielibyście ujrzeć stare, brutalne oblicze Premier League? Z dużą dozą prawdopodobieństwa coś takiego będzie miało miejsce podczas zmagań Watfordu oraz Leeds. Nie da się ukryć, że obydwie drużyny nie należą raczej do takich, których grą zachwyca się pół piłkarskiej Europy. Siermiężny i dość agresywny futbol odchodzi już do lamusa, ale chyba nie w tym konkretnym przypadku. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto będzie górą w tym siłowym pojedynku. Watford czy Leeds? Leeds czy Watford? O tym przekonamy się już niebawem.

Watford – Leeds najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Watford F.C. – Leeds United F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Vicarage Road.

  • Watford – Leeds typy, o co warto się zakładać?

Naszym skromnym zdaniem należy zwrócić uwagę zwłaszcza na zakłady związane z żółtymi kartkami.