Węgry – Niemcy typy bukmacherskie i transmisja (Liga Narodów, 11.06)

Trzeba przyznać otwarcie, że dotychczas reprezentacja Węgier spisywała się naprawdę dobrze. Limit szczęścia w tak silnej grupie musi się jednak prędzej czy później skończyć. Czy będzie to miało miejsce właśnie podczas potyczki z podopiecznymi Hansa Flicka? Węgry – Niemcy typy bukmacherskie i analiza. Serdecznie zapraszamy.

Najciekawsze Węgry – Niemcy typy bukmacherskie

Jakie Węgry – Niemcy typy powinny znaleźć się na Waszych kuponach w pierwszej kolejności? Oto kilka świeżutkich propozycji:

Miejsce w szeregu

Nie ma chyba drugiej takiej reprezentacji w całej dywizji A, która byłaby w gorszym położeniu od Węgrów. Anglia, Niemcy, Włochy. Na myśl o pojedynkach z taki silnymi reprezentacjami strach obleciałby nawet tych największych. Mimo to Madziarzy przez dwie pierwsze kolejki grupowe notowali wyniki zdecydowanie ponad stan. Podczas zmagań z Die Mannschaft dopisanie do swojego konta kolejnej wygranej wydaje się w ich przypadku praktycznie niemożliwe. Nie oznacza to jednak, że w trakcie tego starcia całkowicie zabraknie emocji. Wręcz przeciwnie. Liczymy po cichu na to, że w każdej z połów tego pojedynku pod obiema bramkami będzie działo się całkiem sporo.

węgry niemcy typy

Kalendarz gier w Lidze Narodów ułożył się dla Niemców tak, że dopiero w trzecim spotkaniu przyjdzie im się zmierzyć ze zdecydowaniem najsłabszym z grupowych rywali. Jakie są oczekiwania wobec tej batalii za naszą zachodnią granicą? Thomas Muller i spółka muszą szybko i bezboleśnie pokonać dwukrotnych wicemistrzów świata. Intuicja podpowiada nam, że Węgry – Niemcy zakłady na co najmniej dwa gole gości będą w tym przypadku propozycją niemal idealną.

Jak ostatnio grali?

Jesteście ciekawi, jak wygląda krótka historia paru ostatnich starć pomiędzy obiema reprezentacjami? Rzućcie zatem okiem na poniższe zestawienie:

  • Niemcy – Węgry 2:2
  • Niemcy – Węgry 2:0
  • Węgry – Niemcy 0:3

Kto jest faworytem tego spotkania?

Co prawda więcej punktów na swoim koncie przed startem trzeciej kolejki grupowej mają gospodarze, jednak nieco więcej szans na końcowy triumf mają tym razem Niemcy.

Gdzie z meczu Węgry – Niemcy transmisja?

Relację na żywo z tego wydarzenia będzie można śledzić na antenach stacji Polsat Sport Premium 2.

Na naszych łamach znajdziecie oczywiście także krótką analizę drugiego ze starć grupy trzeciej. Chodzi rzecz jasna o potyczkę pomiędzy reprezentacjami Anglii oraz Włoch.