Werder – Bayern Monachium typy i kursy (06.05.2023)

Przed nami kolejna odsłona korespondencyjnej walki o mistrzowską paterę za naszą zachodnią granicą. Sprawdźcie Werder – Bayern Monachium typy, które skrupulatnie dla Was przygotowaliśmy. Czy Bawarczycy zrobią krok w kierunku tytułu?

Werder – Bayern Monachium typy i przewidywania

Die Roten to jedna z tych drużyn, w których kontekście zakłady na rzuty rożne są wybierane przez obstawiających wyjątkowo często. Powód jest oczywiście prosty – znacząca tendencja do egzekwowania takich stałych fragmentów gry po stronie ekipy ze stolicy Bawarii.

Linia przynajmniej dziewięciu kornerów nie jest linią nadwyraz wysoką. Cały szkopuł pierwszej z naszych propozycji polega na tym, iż gospodarze są na zupełnie przeciwnym końcu zestawienia najczęściej wykonujących rzuty rożne. Mamy jednak cichą nadzieję, że mimo wszystko uda im się dołożyć małą cegiełkę do ogólnego sukcesu.

werder-bayern-monachium-typy

Czy mając już blisko 30 lat, można stać się jedną z największych gwiazd Bundesligi i tym samym przebojem wedrzeć się do kadry narodowej? Przykład Niclasa Fullkruga pokazuje, że zdecydowanie tak. Gracz Zielono-białych nadal przewodzi tabeli najlepszych strzelców w lidze i przy odrobinie szczęścia prawdopodobnie sięgnie po charakterystyczną armatkę. O ile oczywiście finisz sezonu będzie w jego wykonaniu równie udany co wcześniejsza faza bieżącej kampanii.

Zapewne sporej części z czytających ten tekst Werder – Bayern Monachium typy na trafienie wychowanka ekipy z Weserstadion wydają się zdecydowanie ryzykowne, ale my jesteśmy gotowi to ryzyko tym razem podjąć. Czy Wy postąpicie podobnie, to już Wasza indywidualna decyzja.

Werder – Bayern Monachium ostatnie wyniki

Na przestrzeni paru ostatnich tygodni obydwa zespoły notowały następujące wyniki:

Ostatnie mecze Werderu

  • Schalke – Werder 2:1
  • Hertha – Werder 2:4
  • Werder – Freiburg 1:2

Ostatnie mecze Bayernu

  • Bayern – Hertha 2:0
  • Mainz – Bayern 3:1
  • Bayern – Man City 1:1

Werder – Bayern Monachium bezpośrednie mecze

  • Bayern – Werder 6:1
  • Werder – Bayern 1:3
  • Bayern – Werder 1:1

Historia bezpośrednich starć absolutnie nie wskazuje na to, że Werder może sprawić Bawarczykom jakiekolwiek problemy. Czasem takie rezultaty z przeszłości za nic mają się jednak do aktualnych uwarunkowań. Jesteśmy więc bardzo ciekawi, czy to aby nie właśnie ten konkretny przypadek.

Werder – Bayern Monachium kursy bukmacherskie

Werder – Bayern Monachium typy już dawno za nami, zatem pora na szybki rzut oka w kierunku kursów, które pochodzą wprost z oferty Betclic-a:

Gdzie oglądać Werder – Bayern Monachium? Transmisja

Relację na żywo z tego pojedynku będzie można śledzić na platformie streamingowej Viaplay. Dostęp do transmisji będą mieli także wszyscy klienci bukmacherów Betclic, Fortuna, STS oraz Superbet. O ile oczywiście wcześniej udało im się zawrzeć tam przynajmniej jeden kupon.

Wielu z czytających jest zapewne także mocno zainteresowanych tym, o której Werder – Bayern Monachium. Oficjalny start opisywanego wydarzenia zaplanowano zatem na 18:30 w dniu 6 maja 2023 roku.