Werder Brema – Bayern Monachium typy i kursy (18.08.2023)

Oficjalnie rozpoczynamy kolejny sezon Bundesligi. Jak w meczu otwarcia spiszą się aktualni mistrzowie kraju? O tym w tekście Werder Brema – Bayern Monachium typy. Serdecznie zapraszamy do jego lektury.

Werder Brema – Bayern Monachium typy i przewidywania

Niemiecka ekstraklasa piłkarska przyzwyczaiła nas w ostatnich latach do tego, że dzieje się w niej naprawdę sporo. Szczególnie poprzednia kampania rozgrywkowa była wręcz idealnym przykładem sporej konkurencyjności w tych rozgrywkach.

Oczekiwanie, iż kolejny sezon będzie równie atrakcyjny, byłoby dość naiwne. Mimo to mocno liczymy na to, że batalia otwierająca kampanię 2023/2024 będzie stosunkowo obfita w gole. Werder Brema – Bayern Monachium typy na przynajmniej trzy bramki zdają się być zatem propozycją niemalże skrojoną pod to starcie.

werder-bayern-typy

10 tys. sprzedanych koszulek już w pierwszym dniu otwartej sprzedaży to dobitny dowód, że tęsknota za napastnikiem z prawdziwego zdarzenia jest w Monachium ogromna. Harry Kane dotychczas sprawiał wrażenie gracza potrafiącego radzić sobie z presją niemalże doskonale. Nie licząc spotkań na MŚ oraz mistrzostwach Europy Anglik nie stawał chyba jednak przed tak wymagającymi zadaniami jak to obecne.

Wychowanek Tottenhamu przeniósł się do stolicy Bawarii w wyłącznie jednym celu. Znacząca przewaga Die Roten nad ligowymi rywalami ma zostać jeszcze dodatkowo powiększona i to właśnie 30-latek ma być za to w głównej mierze odpowiedzialny. Coś nam się wydaję, że już w pierwszym meczu uda mu się zadowolić wszystkich fanów. Pokonanie golkipera Zielono-białych będzie raczej tylko i wyłącznie formalnością.

Werder Brema – Bayern Monachium ostatnie wyniki

Początek przygotowań do nowego sezonu rozbudził wśród fanów Werderu spore nadzieje. Niestety ostatnie mecze sparingowe całe to dobre wrażenie zepsuły. Na całe szczęście monachijczycy również sprawiają wrażenie zespołu, który delikatnie mówiąc jest jeszcze daleki od swojej optymalnej dyspozycji. W takich sytuacjach często dochodzi do sensacyjnych rozstrzygnięć. Kto wie, czy to znowu nie będzie podobnego typu przypadek.

Ostatnie mecze Werderu

  • Viktoria Koeln – Werder 3:2
  • Strasbourg – Werder 2:1
  • Strasbourg – Werder 3:3

Ostatnie mecze Bayernu

  • Bayern – RB Lipsk 0:3
  • Bayern – Monaco 3:2
  • Liverpool – Bayern 3:4

Werder Brema – Bayern Monachium bezpośrednie mecze

  • Werder – Bayern 1:2
  • Bayern – Werder 6:1
  • Werder – Bayern 1:3

Werder Brema – Bayern Monachium kursy bukmacherskie

W sekcji Werder Brema – Bayern Monachium typy zdecydowaliśmy się wyraźnie faworyzować ekipę gości. Czy podobną strategię przyjęli także bukmacherzy? O tym w niniejszym zestawieniu:

Gdzie oglądać Werder Brema – Bayern Monachium? Transmisja

Jako że wyłączne prawa do relacjonowania rozgrywek niemieckiej Bundesligi posiada Viaplay, to relacja live z tego pojedynku będzie oczywiście dostępna wyłącznie poprzez tę platformę streamingową. O której Werder Brema – Bayern Monachium? Początek spotkania zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 18 sierpnia 2023 roku.