West Ham – Sevilla typy, kursy prognozy 17/03/2022

Dopiero podczas niedawnej rywalizacji z Aston Villą udało się Młotom przełamać swoją nie najlepszą passę kilku meczów bez zwycięstwa. Czy demony przypadkiem nie powrócą podczas boju z andaluzyjską ekipą? West Ham – Aston Villa typy, kursy, prognozy.

West Ham – Sevilla typy warte uwagi

Jeśli nie macie jeszcze pomysłów dotyczących ciekawych zakładów bukmacherskich związanych z tym starciem, to serdecznie zapraszamy sprawdzenia niniejszego akapitu. Zawarliśmy w nim West Ham – Sevilla typy:

 

west ham sevilla typy

W wolnej chwili polecamy także lekturę naszego poprzedniego tekstu związanego z rozgrywkami Ligi Europy. Poruszyliśmy w nim tematykę batalii pomiędzy Bayerem Leverkusen a Atalantą Bergamo.

West Ham wygra dowolną połowę

Nie podejmiemy się typowania bezpośredniego zwycięzcy tej rywalizacji. To zdecydowanie zbyt ryzykowne. Kuszącą opcją wydaje się jednak typ, zgodnie z którym The Hammers wygrywają przynajmniej jedną z połów tego meczu. Ciężko co prawda powiedzieć, że jakoś wyraźnie poprawili oni swoją dyspozycję od pierwszego meczu w Sewilli, aczkolwiek atut własnego boiska powinien zadziałać tu na ich korzyść

west ham sevilla typy

Poniżej 2.5 goli

Raczej nie ma co liczyć na zbyt dużą ilość goli. Przed Młotami derbowy pojedynek z Tottenhamem, a Los Nervionenses niebawem mierzą się z Realem Sociedad. Wystrzelanie się ze wszystkich pokładów sił jest więc zupełnie wykluczone. Przewidujemy zatem, że będziemy świadkami strategicznego boju. Kto wyjdzie z niego ostatecznie zwycięsko? Czas pokaże.

West Ham – Sevilla kursy

Opinie bukmacherów co do ewentualnych rozstrzygnięć w tej rywalizacji są raczej zgodne. Skąd o tym wiemy? Wystarczy rzucić okiem na poniższe zestawienie:

Bukmacher West Ham Remis Sevilla
Fortuna 2.22 3.30 3.35
STS 2.30 3.25 3.25
LVBET 2.25 3.30 3.40
PZBUK 2.25 3.35 3.30
forBET 2.21 3.35 3.35

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Weryfikacja aktualnej formy interesujących nas zespołów to bardzo ważny element każdej dobrze przeprowadzonej analizy. Jeśli chcecie więc jej dokonać, to czym prędzej sprawdźcie naszą legendarną tabelę:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Sevilla – West Ham 1:0 (10 marca 2022)
5 ostatnich spotkań West Hamu
West Ham – Aston Villa 2:1
Sevilla – West Ham 1:0
Liverpool – West Ham 1:0
Southampton – West Ham 3:1

West Ham – Wolves 1:0
5 ostatnich spotkań Sevilli
Vallecano – Sevilla 1:1
Sevilla – West Ham 1:0
Alaves – Sevilla 0:0
Sevilla – Betis 2:1
Dinamo – Sevilla 1:0

West Ham – Sevilla prognozy

Trzeba przyznać, że najlepsza ósemka Ligi Europy jest już bardzo prestiżowym gronem. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że każdy zespół chce znaleźć się w takim w wąskim gronie. Kolejnymi kandydatami do awansu są ekipy West Hamu oraz Sevilli. Przewaga wypracowana podczas zeszłotygodniowego boju wskazywałaby, iż nieco więcej szans na awans ma zespół dowodzony przez Julena Lopetegui'ego. Sytuacja tak naprawdę jest jednak wciąż otwarta i zdarzyć może się tu absolutnie wszystko. Włącznie z dogrywką.

West Ham – Sevilla najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie West Ham United F.C. – Sevilla FC?

Potyczka ta będzie transmitowana wyłącznie na platformie Viaplay.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten mecz?

Wszelkie niezbędne informacje w tej materii znajdują się w akapicie West Ham – Sevilla kursy.