West Ham United – Manchester City typy i kursy (16.09.2023)

Jeśli mierzą się ze sobą zespoły, które nie zaznały jeszcze porażki, to ciekawe widowisko jest niemal gwarantowane. Sprawdźcie, jakie West Ham United – Manchester City typy udało nam się z tej okazji przygotować.

West Ham United – Manchester City typy i przewidywania

To, że Obywatele rozpoczęli sezon z tzw. wysokiego C, nie jest raczej jakimś większym zaskoczeniem. Pep Guardiola chce z pewnością uniknąć równie nerwowych sytuacji co w poprzedniej kampanii, stąd też uczulenie podopiecznych na pełne skupienie już od premierowej serii gier.

Dyspozycja The Hammers to już natomiast zdecydowanie oddzielna bajka. Można powiedzieć, że David Moyes odpłaca się klubowym włodarzom za zaufanie. Rzadko się bowiem zdarza na tym poziomie, by trener nie pożegnał się z pracą przy tak kiepskim wyniku w porównaniu z potencjałem drużyny.

Sobotnia rywalizacja na obiekcie w Londynie zapowiada się zatem arcyciekawie. Dwa zespoły będące w naprawdę dobrej formie powinny zapewnić kibicom widowisko godne wielkiej Premier League.

west-ham-man-city-typy

Kto może grać przysłowiowe pierwsze skrzypce na boisku? Nasze West Ham United – Manchester City typy nie powinny być raczej większym zaskoczeniem. Mowa bowiem o sympatycznym blondwłosym Norwegu. Erling w czterech meczach zdołał zaaplikować rywalom aż sześć goli i coś nam się wydaje, że to dopiero początek jego kolejnych spektakularnych popisów.

West Ham United – Manchester City ostatnie wyniki

Paradoksalnie to nie podczas starć z Chelsea czy też Brighton, a w trakcie potyczki z Luton popularne Młoty miały najwięcej obaw o korzystny wynik po 90. minutach. Zespół z niebieskiej części Manchesteru podobnych problemów raczej ostatnio nie miewał. O wielkiej sile Obywateli przekonała się m.in. stołeczny Fulham. Nadrzędnym celem na najbliższą kolejkę dla Rodriego i spółki będzie więc powtórzenie podobnego wyczynu. Jako osoby niezwiązane emocjonalnie z żadną z drużyn liczymy na delikatne problemy z realizacją tego marzenia. Im bardziej wyrównany mecz, tym bowiem lepiej dla oka.

Ostatnie mecze West Hamu

 • Luton – West Ham 1:2
 • Brighton – West Ham 1:3
 • West Ham – Chelsea 3:1

Ostatnie mecze Manchesteru City

 • Man City – Fulham 5:1
 • Sheffield Utd – Man City 1:2
 • Man City – Newcastle 1:0

West Ham United – Manchester City bezpośrednie mecze

 • Man City – West Ham 3:0
 • West Ham – Man City 0:2
 • West Ham – Man City 2:2

West Ham United – Manchester City kursy bukmacherskie

Po sekcji West Ham United – Manchester City typy czas pochylić się choćby na moment także nad kursami bukmacherskimi. Poniżej garść informacji wprost z oferty firmy Etoto:

 • Wygrana West Hamu: 6.25
 • Remis: 4.75
 • Wygrana Manchesteru City: 1.50

Gdzie oglądać West Ham United – Manchester City? Transmisja

Relacja live z omawianego spotkania będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. O której West Ham United – Manchester City? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 16:00 w dniu 16 września 2023 roku.