Widzew – Arka typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Wracają zmagania w ramach pierwszej ligi. W niniejszym tekście prezentujemy Widzew – Arka typy.

Typy na pojedynek Widzew Łódź – Arka Gdynia (25.02.2022)

Zobacz, czego się spodziewamy po nadchodzacym meczu.

widzew arka typy

Emocji zabraknąć nie powinno

Wydaje się, że to będzie interesujące spotkanie. Z pewnością nie zabraknie takich, którzy zdecydują się obstawić Widzew – Arka zakłady. Przed wizytą u bukmachera warto przeanalizować tabelę, ostatnie wyniki i inne czynniki, które mogą być ważne w kontekście tego pojedynku.

Widzew jest obecnie wiceliderem tabeli I ligi. Zespół z Łodzi ma na swoim koncie 39 punktów i do pierwszej Miedzi Legnica traci zaledwie pięć „oczek”. Dotychczas „Widzewiacy” zanotowali 11 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażki.

Arka w tabeli jest siódma. Zgromadziła o 10 punktów mniej od Widzewa. Bilans gdynian to dziewięć zwycięstw, dwa remisy oraz dziewięć porażek. Nie jest źle, ale z pewnością mogłoby być dużo lepiej. Ta ekipa ma prawo odczuwać niedosyt.

Kto tym razem zwycięży? Naszym zdaniem to goście mają szanse na taki sukces. Wygrali cztery z ostatnich pięciu meczów. Co prawda były to sparingi, jednak mimo wszystko są na fali, co może im pomóc. Zakładamy ponadto, że w tym meczu padnie więcej niż jeden gol. Dlaczego takie Widzew – Arka typy? Mamy na uwadze to, że średnia bramek w pięciu ostatnich spotkaniach łodzian to 1,60, a gdynian – 2,20. Wymowne, prawda?

Godne uwagi są też Widzew – Arka kursy na pierwszego gola. Uważamy, że wynik tego starcia otworzą gospodarze. To dlatego, że zespół z Gdyni stracił premierową bramkę w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych.

Ostatni mecz pomiędzy tymi dwiema ekipami zakończył się triumfem Arki 3:1. Wcześniej było 0:0, a jeszcze wcześniej Widzew zwyciężył 2:1.

Przed piątkowym spotkaniem warto rzucić okiem na poniższą tabelę.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Arka – Widzew 3:1
 • Arka – Widzew 0:0
 • Widzew – Arka 2:1

Ostatnie mecze Widzewa

 • Widzew – Inhułeć 1:1
 • Widzew – FC Gareji 2:2
 • Widzew – Wieczysta 2:0

Ostatnie mecze Arki

 • Arka – Chojniczanka 2:1
 • Arka – GKS Przodkowo 4:0
 • Arka – Stomil 2:0

Na nich warto zwrócić uwagę

Spoglądasz na Widzew – Arka typy? Bezapelacyjnie warto mieć na uwadze najlepszych strzelców obu tych ekip. Dla Arki najczęściej strzelali do tej pory Adamczyk i Czubak (po sześć bramek), a dla Widzewa – Guzdek, który również sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Przy okazji, sprawdź prognozy na sobotni mecz Korony ze Stomilem.

Widzew – Arka transmisja. Gdzie, kiedy, o której?

Mecz Widzewa z Arką został zaplanowany na piątek (25 lutego), godz. 20:30. Spotkanie oczywiście będzie dostępne w telewizji. Widzew – Arka transmisja pojawi się na Polsat Sport Extra. Nie masz dostępu do telewizora? Spokojnie, będzie też transmisja w internecie – szczegóły na polsatboxgo.pl.

FAQ

 • Gdzie oglądać mecz?
  Na Polsat Sport Extra
 • Gdzie najlepsze typy na Widzew – Arka?
  W naszym tekście.