Widzew – GKS Tychy typy, zapowiedź, transmisja

Wicelider tabeli kontra drużyna, która wciąż ma nadzieje na awans do Ekstraklasy. Czy można sobie wyobrazić lepszą zapowiedź tego meczu?

Typy na Widzew Łódź – GKS Tychy (3.04.2022)

W trzecim dniu kwietnia, wicelider z Łodzi podejmie GKS Tychy. Oto nasze Widzew – GKS Tychy typy.

Czas na przełamanie?

Ostatnia ligowa kolejka dla obu tych drużyn była przykrym zaskoczeniem. Widzew przegrał na własnym terenie 0:1 z Odrą Opole, a dokładając do tego wcześniejszy remis 0:0 z Górnikiem Polkowice, mamy dwa mecze bez zwycięstwa oraz nawet bez strzelonego gola. Nie tak łodzianie wyobrażali sobie pogoń za liderem tabeli, Miedzią Legnica. Także tyszanie musieli przed tygodniem przełknąć gorzką pigułkę. GKS Tychy przegrał na wyjeździe 0:2 z Chrobrym Głogów.

widzew gks tychy typy

Co za tym idzie, oba zespoły spróbują się przełamać. Widzew spróbuje odskoczyć w tabeli Koronie Kielce i umocnić się na trzecim miejscu, a tyszanie przy ewentualnym zwycięstwie mają możliwość zanotować awans z 7 miejsca nieco wyżej. Naszym zdaniem, co obrazują Widzew – GKS Tychy typy, to jednak gospodarze będą rozdawać karty w niedzielę.

Stawiamy na wygraną Widzewa. Łodzianie przegrali dwa ostatnie ligowe mecze u siebie i trudno przypuszczać, by ta passa, przy tak dobrej kadrze, miała trwać kolejną kolejkę. Stawiamy też, że Widzew wygra pierwszą połowę. Takie prognozy motywujemy faktem, iż GKS Tychy przegrały pierwszą połowę w aż 6 z 10 ostatnich spotkań wyjazdowych. Brzmi to rozsądnie prawda?

Nie bez znaczenia mogą być też ostatnio rozegrane bezpośrednie mecze. Zerknij na poniższe zestawienie.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • GKS Tychy – Widzew 1:1
 • Widzew – GKS Tychy 0:2
 • GKS Tychy – Widzew 2:1

Ostatnie mecze Widzewa Łódź

 • Widzew – Odra Opole 0:1
 • Górnik Polkowice – Widzew 0:0
 • Stomil – Widzew 0:2

Ostatnie mecze GKS-u Tychy

 • Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:0
 • Chrobry – GKS Tychy 2:0
 • GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 2:1

Jak widać, Widzew nie wygrał z tyszanami trzech ostatnich meczy. Czas zatem na przełamanie! Łodzianie mają ku temu wszelkie argumenty.

Widzew – GKS Tychy transmisja pojedynku

Niestety kibice będą nieco zmartwieni. Choć mecz zapowiada się niezwykle interesująco, to nie zaplanowano transmisji telewizyjnej. Obejrzeć Widzew Łodź – GKS Tychy będzie można za to w serwisie Polsat Box Go.

FAQ

 • Gdzie najlepsze Widzew – GKS Tychy typy?

Nie będziemy skromni. Najlepsze typy bukmacherskie na ten mecz znajdziesz na naszej stronie.

 • Kto wygrał ostatnio?

Jeśli chodzi o bezpośredni mecz, to padł remis 1:1. Jeśli zaś chodzi o ostatnią kolejkę Fortuna 1. Ligi, to oba zespoły musiały przełknąć gorzki smak porażki.

Zobacz również prognozy na mecz Arki ze Skrą.