Widzew – Lech typy i kursy bukmacherskie (19.05.2024)

Na jesieni RTS znalazł sposób na pokonanie wyżej notowanego rywala. Czy uda mu się to powtórzyć także w rundzie rewanżowej? Oto Widzew – Lech typy, w których piszę na ten temat nieco więcej. Serdecznie zapraszam.

Widzew – Lech typy bukmacherskie

Widzew to jeden z dwóch łódzkich klubów, który pozostanie na kolejny sezon w PKO Ekstraklasie. Ten komfort może być z jednej strony nieco usypiający. Brak jakiegokolwiek zagrożenia często nie pozwala się dostatecznie zmobilizować. Daniel Myśliwiec to jednak jeden z tych szkoleniowców, którzy zawsze dbają o to, by zespół nie podchodził do meczu w sposób lekceważący. Dla Kolejorza nie jest to niestety zbyt dobra informacja.

widzew-lech-typy

Ishak i spółka w raptem kilkanaście dni z trzeciego miejsca w tabeli spadli na lokatę numer sześć. Strata to podium jest co prawda bardzo niewielka, ale ewentualne potknięcie przy Al. Piłsudskiego na 99% pozbawi poznanianków szans oraz nadziei na reprezentowanie kraju podczas kwalifikacji do Ligi Konferencji.

Mam jakieś przeczucie graniczące z pewnością, że to niedzielne starcie będzie należało do wyjątkowo zaciętych. Uważam, że Widzew – Lech typy na przynajmniej jedną bramkę na koncie każdej z drużyn to propozycja warta zdecydowanej uwagi. Dodatkowo należy także mocno przeanalizować zakładanie się z bukmacherem o liczbę rzutów rożnych. Obie ekipy wykonują ich całkiem sporo, dlatego też pokrycie linii 10 takich stałych fragmentów gry nie powinno stanowić choćby najmniejszego problemu.

Widzew – Lech kursy bukmacherskie

Dość wyraźnym faworytem tej potyczki jest drużyna gości. W ofercie Superbet kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.05. Na dokładnie 3.50 bukmacher wycenił ewentualną wygraną Widzewa. Remis opatrzono natomiast tym razem przelicznikiem równym 3.60.

Widzew – Lech bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Kiedy obydwa zespoły mierzyły się ze sobą po raz ostatni w listopadzie ubiegłego roku, to z sensacyjnego triumfu mogli cieszyć się zawodnicy ze stolicy województwa łódzkiego. Nikt w Poznaniu nie wyobraża sobie powtórki takiego scenariusza, gdyż byłoby to niemal równoznaczne z odpadnięciem z wyścigu o europejskie puchary. Zarówno Widzew jak i Lech są po krótkiej serii kolejnych meczów bez zwycięstwa. Na jakiś wielki piłkarski spektakl się więc nie zapowiada, ale też przesadnie nudno również być nie powinno.

Widzew – Lech bezpośrednie przewidywane składy

Wielce prawdopodobne, że szkoleniowcy obydwu ekip zdecydują się posłać do boju jedenastki złożone z następujących graczy:

Widzew Łódź: Gikiewicz – Milos, Żyro, Ibiza, Silva – Kun, Hanousek, Alvarez – Nunes, Sanchez, Klimek

Lech Poznań: Mrozek – Pereira, Salamon, Blazic, Gurgul – Ba Loua, Murawski, Karlstrom, Velde – Ishak, Szymczak

Gdzie oglądać Widzew – Lech? Transmisja i godzina

Relacja na żywo z omawianego starcia będzie dostępna na antenach aż czterech różnych stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal+Sport 3, Canal+Premium, Canal+4K Ultra oraz TVP Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić przebieg tego pojedynku także za pośrednictwem platformy Canal+online. Oficjalne rozpoczęcie meczu zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 19 maja 2024 roku.