Widzew – Lechia typy na mecz PKO Ekstraklasy (31.07.2022)

Biało-zieloni podrażnieni odpadnięciem z Ligi Konferencji udadzą się w niedzielę na obiekt zlokalizowany w stolicy województwa łódzkiego. Czy ta podróż okaże się dla nich szczęśliwa? Widzew – Lechia typy na mecz PKO Ekstraklasy. Miłej lektury!

Widzew – Lechia typy bukmacherskie

Na jakie Widzew – Lechia zakłady warto tym razem zwrócić największą uwagę? Sprawdźcie kilka naszych finałowych propozycji:

Strzelać im kazano

Wejście bez większych skrupułów do najwyższej klasy rozgrywkowej jest na pewno celem łódzkiego Widzewa. Tak utytułowany klub nie może bowiem bać się ligowych rywali nawet w sytuacji, gdy pojawił się ekstraklasie po naprawdę długiej przerwie. Murowanie bramki i czekanie na kontrę po nieudanej akcji przyjezdnych nie będzie raczej taktyką zespołu prowadzonego przez Janusza Niedźwiedzia. Prognozujemy, że omawiana batalia będzie batalią otwartą. Co najmniej kilka goli powinno więc paść. Widzew – Lechia typy na powyżej 2.5 bramki wydają się być zatem propozycją niemal idealną.

widzew-lechia-typy

Jak już wspomnieliśmy w kilku poprzednich zdaniach, mocno liczymy na to, iż widzowie zgromadzeni na stadionie Widzewa będą w ten niedzielny wieczór świadkami naprawdę interesującego spotkania. Jedną z jego gwiazd może zostać Bartłomiej Pawłowski. 29-latek ma już w tej kampanii na swoim koncie dwa cenne trafienia. W przeszłości w Gdańsku nie do końca mu zaufano, tak więc chęć udowodnienia swojej wartości będzie na pewno przez niego przemawiać. Trafienie do bramki strzeżonej prawdopodobnie przez Dusana Kuciaka jest zatem bardzo możliwe.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

  • Lechia – Widzew 2:0
  • Widzew – Lechia 4:1
  • Widzew – Lechia 1:2

Od ostatniego bezpośredniego starcia pomiędzy Widzewem a Lechią minęło grubo ponad osiem lat. Trudno więc domniemywać, kto będzie stroną dominującą po tak długiej przerwie. Jedno jest jednak pewne. Emocji w tym meczu zabraknąć raczej nie powinno.

Ostatnie pojedynki Widzewa

  • Jagiellonia – Widzew 0:2
  • Pogoń – Widzew 2:1
  • Widzew – Stal Rzeszów 6:2

Już na przestrzeni dwóch pierwszych spotkań po powrocie do PKO Ekstraklasy Widzew dał się poznać jako drużyna, która ani myśli o powrocie na zaplecze piłkarskiej elity. Po nieznacznej porażce z Pogonią łodzianie wyraźnie zaprawioną w ligowych bojach Jagiellonię. Jak będzie podczas zmagań z Lechią? Już niebawem się o tym przekonamy.

Ostatnie mecze Lechii

  • Lechia – Rapid 1:2
  • Rapid – Lechia 0:0
  • Wisła Płock – Lechia 3:0

Skupienie wszystkich sił na eliminacjach Ligi Konferencji nie przyniosło niestety zamierzonych rezultatów. Powrót na krajowe podwórko musi być więc wyjątkowo huczny. W innym wypadku Lechiści będą mieć wyraźną stratę do czołówki. A tego nie chciałby przecież absolutnie nikt.

Widzew – Lechia, kiedy i o której początek meczu?

Rozpoczęcie omawianych zmagań zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 31 lipca 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Widzew – Lechia?

Relacja na żywo ze spotkania Widzew Łódź – Lechia Gdańsk będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra.

Jeśli znajdziecie jeszcze wolną chwilę, to serdecznie zapraszamy do rzucenia okiem na kolejny z naszych tekstów. Poruszyliśmy w nim tematykę potyczki pomiędzy Rakowem a Stalą Mielec.