Widzew – ŁKS typy, zapowiedź i zakłady – 24/10/2021

Przed nami kolejne Derby Łodzi. Miejmy nadzieję, że czeka nas wspaniałe święto piłki nożnej. Chcesz obstawiać mecz Widzew – ŁKS? Typy już są gotowe!

Typy za darmo na mecz Widzew Łódź – ŁKS

Jak widzimy Derby Łodzi, sprawdzisz poniżej.

Zanim wykorzystasz nasze typy, sprawdź czy na mecz Widzew – ŁKS kursy pozostały bez zmian.

Widzew - ŁKS typy

Rozpędzony Widzew nie da się zaskoczyć ŁKS-owi?

Murowanym faworytem do zwycięstwa na papierze wydaje się Widzew. Gospodarze są liderem tabeli Fortuna 1. Ligi, a od 5 meczy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Od dziesięciu, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, są niepokonani. ŁKS jednak w meczu z odwiecznym rywalem tanio skóry nie sprzeda. Biorąc pod uwagę, że derby rządzą się swoimi prawami, spodziewamy się ciekawego widowiska. Jak więc przewidzieć na Widzew – ŁKS typy? Spróbowaliśmy tego dokonać, wykorzystując nasze typerskie doświadczenie.

Po pierwsze, spodziewamy się wygranej Widzewa bądź remisu. Nie przypuszczamy, że to ŁKS zgarnie komplet oczek. Zakład na 1X wydaje się naturalny w naszych oczach. Zwłaszcza, że Widzew, jak mówiliśmy nie przegrał od dawna, a Ełkaesiacy grają w kratkę. Historia bezpośrednich pojedynków pokazuje ponadto, że aż 4 z 8 ostatnich meczy Widzewa z ŁKS-em kończyło się remisem. Kto wie, czy obie drużyny i tym razem nie podzielą się po równo ligowymi punktami.

Dodatkowo w 4 z 5 ostatnich bezpośrednich meczy padały za każdym razem co najmniej dwie bramki. Widzew w każdym z dziesięciu ostatnich meczy u siebie strzelał za każdym razem także co najmniej dwa gole. Mało tego, w ostatnich czterech meczach przed własną publiką, Widzewiacy zdobyli łącznie 14 bramek. ŁKS strzelał z kolei co najmniej jednego gola w 4 z 5 ostatnich meczy wyjazdowych. Nasze trzecie na Widzew – ŁKS typy dotyczą połowy z większą liczbą bramek. Stawiamy na drugą odsłonę meczu.

Kto nie zagra? Kontuzje nie oszczędzają graczy

W ekipie Widzewa zabraknie pauzującego za kartki Juliusza Letniowskiego. Kontuzje wykluczą też Marka Hanouska i prawdopodobnie Krystiana Nowaka. Choć Widzew walczy o występ tego drugiego. Trener ŁKS-u będzie mógł skorzystać prawdopodobnie ze swoich wszystkich kart w talii. To dobrze prognozuje, bowiem przed Widzew – ŁKS składy będą naładowane pierwszoligowymi gwiazdami.

Widzew – ŁKS bezpośrednie pojedynki

Derby Łodzi zawsze dostarczają wiele emocji. Spójrzmy jak wyglądały ostatnie mecze Widzewa z ŁKS-em.

  • Widzew – ŁKS 0:2
  • Widzew – ŁKS 0:0
  • Widzew – ŁKS 0:1
  • Widzew – ŁKS 2:1
  • Widzew – ŁKS 0:0

Dwa remisy, dwie wygrane ŁKS-u i jedno zwycięstwo Widzewa. Ciekawie to wygląda, zwłaszcza analizując nasze na Widzew – ŁKS typy.

Gdzie oglądać Widzew – ŁKS? Transmisja

Mecz pokaże Polsat Sport. Z Widzew – ŁKS transmisja online na Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o 18:00, a spotkanie posędziuje… ekstraklasowy i międzynarodowy arbiter, Szymon Marciniak. Wszyscy już z niecierpliwością czekamy na 67. Derby Łodzi!

Polecani bukmacherzy

Obstawianie meczu Widzew – ŁKS dostępne jest u wszystkich legalnych bukmacherów. My polecamy jednak Betclic, Fortunę oraz STS, gdzie dostępne są dobre kursy i ciekawe bonusy.

Pytania przed Derbami Łodzi

  • Kto wygrał ostatnie Derby Łodzi?

ŁKS Łódź wygrał 2:0 z Widzewem we wrześniu 2020 roku. Był to mecz 1. ligi.

  • Gdzie transmisja?

Na Polsat Sport i Polsat Box Go w internecie. Początek już 24 października o godzinie 18:00.

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Bukmacherzy wskazują na Widzew Łódź, który jest liderem Fortuna 1. Ligi i notuje dobrą passę zwycięstw. Nasze typy odbierzesz w zapowiedzi meczowej.