Widzew Łódź – Górnik Zabrze typy i kursy (25.02.2024)

Dwaj ligowi średniacy, miewający w tej kampanii mniejsze bądź większe problemy. Co wyniknie z ich bezpośredniego starcia? Sprawdź Widzew Łódź – Górnik Zabrze typy. Miłej lektury.

Widzew Łódź – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Znaczne zaległości z wypłatami dla zawodników to problem, z którym mierzy się całkiem sporo zespołów na nieco niższych poziomach rozgrywkowych. W PKO Ekstraklasie z podobną sytuacją nie spotkaliśmy się już od bardzo dawna. Niestety brak wyobraźni, a przede wszystkim umiejętności w zarządzaniu klubem spowodował, że łatka bankruta będzie od teraz przylepiana Górnikowi Zabrze.

Atmosfera w szeregach czternastokrotnych mistrzów kraju nie jest zbyt wesoła. Aż dziw bierze, że pomimo braku należności już od paru dobrych miesięcy Podolski i spółka notowali tak dobre serie, jak chociażby ta na początku rundy rewanżowej, kiedy to Żabole zanotowali dwie pewne wygrane. Wobec niedawnego strajku, w wyniku którego podopieczni Jana Urbana opuścili jedną jednostkę treningową,  o zwycięstwo z Widzewem nie będzie już prawdopodobnie tak łatwo. Polecam więc nieco bliżej przyjrzeć się zakładom na przynajmniej jednego gola na koncie każdej ze stron opisywanego pojedynku.

widzew-górnik-typy

Czerwona Armia wedle ogólnodostępnych statystyk to drużyna ustępująca jedynie Legii oraz Pogoni, jeśli chodzi o częstotliwość wykonywania rzutów rożnych. Moją uwagę skupiły więc Widzew Łódź – Górnik Zabrze typy na więcej taki stałych fragmentów gry po stronie gospodarzy. Czy umieszczenie takiego zakładu na kuponie było słuszną decyzją? Czas pokaże.

Widzew Łódź – Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

Przewidywania bukmacherów związane z tą potyczką są dość zaskakujące. Mocno faworyzowana jest bowiem ekipa gospodarzy. Betfan określił przykładowo ich szanse na triumf kursem 2.31. Przelicznik równy dokładnie 3.05 opisuje natomiast prawdopodobieństwo zwycięstwa Górnika. Najwyższy kurs ma oczywiście remis. Na chwilę obecną jest to dokładnie 3.25

Widzew Łódź – Górnik Zabrze bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W poprzedniej kolejce zarówno Widzew jak i Górnik zdołały dopisać do swoich kont cenne trzy oczka. Podopieczni Daniela Myśliwca pokonali ŁKS w piłkarskich derbach Łodzi, natomiast Górnicy na własnym obiekcie wygrali z Koroną Kielce. Można zatem rzec, że oba zespoły są w optymalnej dyspozycji. Oby w związku z tym udało im się zapewnić wszystkim kibicom wielki sportowy spektakl.

Widzew Łódź – Górnik Zabrze składy

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obydwu zespołów. Szkoleniowcy zdecydowali się posłać do boju następujących graczy:

Widzew: Gikiewicz – Ciganiks – Ibiza – Żyro – Zieliński – Pawłowski – Klimek – Alvarez – Kun- Sanchez – Nunez

Górnik: Bielica – Siplak – Janicki – Sekulic – Szala – Pacheco – Rasak – Ennali – Podolski – Musiolik – Kapralik

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Górnik Zabrze? Transmisja i godzina

Relacja live z obiektu ulokowanego w stolicy województwa wielkopolskiego będzie dostępna na antenach stacji Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Początek transmisji około godz. 15:00 w niedzielę 25 lutego 2024 roku.