Widzew Łódź – Legia Warszawa typy i kursy (10.03.2024)

Jeszcze parę tygodni wcześniej zwycięzca takiego pojedynku mógłby być tylko jeden. W aktualnej sytuacji wszystko jednak jest możliwe. Oto Widzew Łódź – Legia Warszawa typy, w których rozkładam potyczkę przy al. Piłsudskiego na najdrobniejsze kawałki. Serdecznie zapraszam.

Widzew Łódź – Legia Warszawa typy bukmacherskie

Logika i PKO Ekstraklasa. Te dwa słowa brzmią jak oksymoron. Wszystko, co początkowo wydawałoby się zupełnie naturalną koleją rzeczy, w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej. Jeśli ktoś określa się mianem eksperta od typowania naszych rodzimych rozgrywek, to albo ma wyjątkowe szczęście, albo po prostu wszedł w posiadanie daru jasnowidzenia.

Rywalizacja pomiędzy Widzewem a Legią przed kilkudziesięcioma laty była nazywana ligowym klasykiem. Nie było wtedy w tym niczego dziwnego, gdyż obie ekipy prezentowały się z naprawdę dobrej strony. Aktualnie szczególnie łodzianom do zwycięstwa w lidze bardzo daleko, ale to wcale nie oznacza, że w meczu z Wojskowymi są stawiani na straconej pozycji.

widzew-legia-typy

Kosta Runjaic jest w tym momencie w sporych tarapatach. Istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że warszawianie ukończą sezon bez żadnego zdobytego trofeum. Ich strata do liderującego Śląska wynosi siedem punktów i niewiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie ulegnie jakiemukolwiek zmniejszeniu. Potyczka, która odbędzie się przy al. Piłsudskiego, będzie tym samym niezwykle ważna. Zarówno dla gospodarzy, jak i faworyzowanej drużyny ze stolicy.

Jakie Widzew Łódź – Legia Warszawa typy należałoby zatem wziąć pod uwagę? Mam dla Ciebie standardowo dwie propozycje. Jedna dotyczy dorobku bramkowego obu ekip. Druga natomiast liczby rzutów rożnych.

Jeśli chodzi o pierwszy z wymienionych zakładów, to liczę naturalnie na przynajmniej jedno trafienie na koncie każdego z zespołów. Historie o szczelnej defensywie Legii można sobie już włożyć między bajki, a więc Widzewiacy nie powinni mieć najmniejszego problemu z pokonaniem Dominika Hładuna. Co do kornerów, to sytuacja wygląda dużo pewniej, albowiem łodzianie i Wojskowi to dwie drużyny, które egzekwują takie stałe fragmenty gry wyjątkowo często. Pokrycie linii 10 rzutów rożnych będzie tym samym dla nich zadaniem wyjątkowo prostym.

Widzew Łódź – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Dysproporcje w kursach bukmacherskich na omawiany pojedynek są dość spore. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest bowiem na 3.65, podczas gry kurs na triumf przyjezdnych to raptem 1.99. 3.55 to natomiast przelicznik, jakim opisano tym razem remis. Wszystkie kursy pochodzą naturalnie z oferty bukmachera Fortuna.

Widzew Łódź – Legia Warszawa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Kryzys w stołecznej ekipie nadal trwa. Począwszy od pierwszego spotkania z Molde Legioniści nie zdołali zanotować choćby jednej wygranej. Oprócz dwóch porażek z Norwegami Josue i spółka zremisowali kolejno z Puszczą, Koroną oraz Pogonią. Można więc chyba śmiało rzec, że Widzew wcale nie stoi na tak bardzo przegranej pozycji, jak jeszcze kilka tygodni temu mogłoby się wydawać. Coś mi się wydaję, że szykuje nam się równie interesująca potyczka co ta z października ubiegłego roku. Czy ponownie wygrana przez Legię? Czas pokaże.

Widzew Łódź – Legia Warszawa przewidywane składy

Na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego wiele wskazuje na to, że oba zespoły przystąpią do opisywanego meczu w następujących zestawieniach:

Widzew: Gikiewicz – Silva, Żyro, Szota, Kastrati – Kun, Alvarez, Pawłowski –  Nunes, Sanchez, Klimek

Legia: Hładun – Ribeiro, Augustyniak, Burch  – Morishita, Wszołek  – Elitim, Kapustka –  Gual, Josue – Kramer

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Legia Warszawa? Transmisja i godzina

Relacja live z tego starcia będzie dostępna na antenach kilku różnych stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal+Sport 3, Canal+Premium oraz Canal+4K Ultra. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 10 marca 2024 roku.