Widzew Łódź – Zagłębie Lubin typy i kursy (12.05.2024)

Na horyzoncie widać już kolejne emocje. Tym razem chodzi o pojedynek 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Widzew Łódź zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Poniżej Widzew Łódź – Zagłębie Lubin typy na to spotkanie.

Widzew Łódź – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

Zanim omówię Widzew Łódź – Zagłębie Lubin typy na pojedynek w Łodzi muszę przeanalizować sytuację w ligowej tabeli. Jak do tej pory radziły sobie te dwa zespoły?

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin typy

Trzeba przyznać, że prezentowały one bardzo zbliżony poziom. Po 31 meczach Widzew Łódź ma na koncie 42 punkty, zaś Zagłębie Lubin uzyskało “oczko” mniej. Łodzianie w tym sezonie 12 razy wygrali, 6-krotnie remisowali i ponieśli 13 porażek, zaś Zagłębie Lubin ma na koncie 11 triumfów, 8 remisów i 12 przegranych pojedynków w PKO BP Ekstraklasie.

Uważam, że w tym starciu lepiej zaprezentuje się Zagłębie Lubin. W tym miejscu na uwadze mam choćby to, iż lubinianie ostatnimi czasy ewidentnie złapali wiatr w żagle, o czym świadczy fakt, że wygrali dwa poprzednie mecze w ramach PKO BP Ekstraklasy. Uwzględniłem też to, iż łodzianie mają za sobą dwie porażki z rzędu. To też dla mnie bardzo wymowne.

Jednocześnie zwiastuję, że wynik rywalizacji w Łodzi otworzy Zagłębie Lubin. “Miedziowi” strzelili pierwszego gola w czterech z ostatnich sześciu meczów w PKO BP Ekstraklasie. Mają więc patent na otwieranie wyniku.

Widzew Łódź – Zagłębie Lubin kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na to, że faworytem tutaj jest Widzew Łódź. Kurs na wygraną tego zespołu wynosi 2,23.

W przypadku remisu mnożnik sięga 3,45. Jeżeli chodzi natomiast o triumf Zagłębia, to tutaj przygotowano kurs na poziomie 3,05. Na remisie można więc zarobić najwięcej, nieco mniej na sukcesie Zagłębia. Ja jednak uważam, że jak najbardziej możliwe jest to, iż lubinianie w tym spotkaniu odnotują sukces. Widzew jednak na pewno postawi twarde, ale to bardzo twarde warunki!

Widzew Łódź – Zagłębie Lubin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Przyjrzyjmy się ostatnim wynikom bezpośrednich starć tych ekip. 11 listopada 2023 roku, gdy odbył się poprzedni pojedynek Zagłębia z Widzewem, padł remis 1:1. Prędzej było 2:0 dla lubinian, a jeszcze szybciej – 3:0 dla łódzkiego Widzewa.

Widzew ostatnio prezentował się mizernie – przegrał z Wartą Poznań 1:2, a także Rakowem Częstochowa 0:1. Poza tym pokonał Ruch Chorzów 3:2.

Zagłębie Lubin ma za sobą triumfy 2:0 nad Rakowem Częstochowa i 4:3 nad Radomiakiem Radom, ale i porażkę w starciu z Jagiellonią Białystok 1:2.

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Zagłębie Lubin? Transmisja i godzina

Mecz Widzew Łódź – Zagłębie Lubin odbędzie się 12 maja 2024 roku. Początek rywalizacji w ramach tej konfrontacji przewidziany został na godzinę 15:00. Emocji na pewno będzie sporo.

Bezpośrednia transmisja pojawi się na kanale Canal+ Sport 3. Stream na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ