Widzew – Odra Opole typy, zakłady i transmisja

Pora na kolejne emocje w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Najświeższe typy na pojedynek Widzew Łódź – Odra Opole (18.03.2022)

Przygotowaliśmy na spotkanie Widzew – Odra Opole typy, które pomogą w obstawianiu.

Zapraszamy do lektury.

Widzew Odra Opole typy

Czy opolanie sprawią w Łodzi niespodziankę?

Przedstawimy wam nasze na spotkanie Widzew – Odra Opole typy. W piątkowym pojedynku faworytem jest drużyna gospodarzy. Do tej pory prezentują oni bardzo wysoką formę, zajmując aktualnie 2 miejsce w tabeli i mając na koncie 43 punkty. Ich bilans to 12 wygranych, 7 remisów oraz 4 porażek. Nieco inaczej sytuacja wygląda jeśli chodzi o opolan. Bilans 8 zwycięstw, 6 remisów i 9 porażek daje 30 punktów i 10 miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Piotra Plewni utrzymują jednak dystans do czołówki, a do miejsca premiowanego grą w barażach o ekstraklasę tracą zaledwie 6 punktów .

Do tej pory zespoły rozegrały między sobą 5 spotkań. Trzykrotnie drużyna wygraną był Widzew, a 2 razy byliśmy świadkami remisu. Naszym zdaniem w piątek nie będziemy jednak świadkami pierwszego triumfu Odry nad łodzianami. Widzew prezentuje lepszą formę i z pewnością będzie chciał rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść.

Nieciekawie wygląda także statystyka meczów wyjazdowych opolan. Na 10 ostatnich spotkań rozegranych na nie swoim terenie przegrali aż 6. To jedna ze składowych, która pozwala myśleć o zwycięstwie łodzian.

Ciekawe na mecz Widzew – Odra Opole kursy oferują bukmacherzy. Uważamy, że pierwsza połowa może zakończyć się remisem. Analizując statystyki rozegranych spotkań widzimy, że Widzewiacy zremisowali pierwszą połowę w 9 z 15 ostatnich spotkań.

Tabela ostatnich wyników zespołów

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Odra Opole – Widzew 0:0
 • Widzew – Odra Opole 2:1
 • Odra Opole – Widzew 0:0

Ostatnie mecze Widzewa

 • Górnik Polkowice – Widzew 0:0
 • Stomil Olsztyn – Widzew 0:2
 • Widzew – Arka Gdynia 2:5

Ostatnie mecze Odry Opole

 • Odra Opole – Arka Gdynia 1:3
 • Chrobry Głogów – Odra Opole 1:0
 • Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 1:1

Sytuacja kadrowa przed potyczką Widzew – Odra Opole

W drużynie widzewa zabraknie bramkarza Jakuba Wrąbla, który leczy zerwane ściegno achillesa. Która z drużyn okaże się silniejsza w spotkaniu Widzew – Odra Opole? Typy znajdziesz powyżej.

Widzew – Odra Opole, transmisja w TV i internecie

Początek piątkowego pojedynku o godzinie 20:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport News. Ponadto ze spotkania Widzew – Odra Opole transmisja online dostępna będzie w Polsat Box Go oraz w serwisie Statscore po wykupieniu dostępu.

Zerknij na nasze przewidywania przed meczem Arka Gdynia – GKS Katowice.

FAQ

 • Kto ma najlepsze kursy?

Jeśli chciałbyś złożyć na pojedynek Widzew – Odra Opole zakłady zapraszamy do zapoznania się z ofertą Betclic i Fortuna gdyż to oni mieli w momencie tworzenia tego artykułu najlepsze kursy.

 • Kto jest faworytem?

Naszym faworytem do zwycięstwa jest zespół Widzewa Łodź.