Widzew – Podbeskidzie typy, transmisja i analiza

Wybornie zapowiada się spotkanie 34. kolejki Fortuna 1. ligi w Łodzi. Czy Widzew zdoła przełamać się w starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała?

Dobre typy na pojedynek Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała (22.05.2022)

Widzew ostatnio ewidentnie wpadł w dołek – czy tym razem wygra? Oto najlepsze Widzew – Podbeskidzie typy.

Widzew znów przegra?

Ostatnio Widzew Łódź zdecydowanie spuścił z tonu. Ta ekipa odnotowała dwie porażki z rzędu. W zeszłej kolejce Fortuna 1. ligi łodzianie przegrali 0:1 z Miedzią Legnica, natomiast wcześniej okazali się słabsi od Resovii Rzeszów (1:4).

Widzew - Podbeskidzie

Podbeskidzie Bielsko-Biała w poprzedniej kolejce podzieliło się punktami z Arką Gdynia. Wcześniej natomiast bielszczanie wyszli obronną ręką z wyjazdowego pojedynku z Chrobrym Głogów (1:3).

Przygotowując Widzew – Podbeskidzie typy, oczywiście uwzględniliśmy aktualną sytuację w tabeli. Widzew plasuje się w niej na pozycji wicelidera. Na koncie łódzkiej drużyny widnieje 59 punktów. Na ten dorobek złożyło się 17 zwycięstw, osiem remisów, a także osiem porażek.

Podbeskidzie do tej pory spisywało się słabiej i wywalczyło 45 “oczek”. Bielszczanie jedenastokrotnie zwyciężali, 12 razy schodzili z boiska z jednym punktem za remis, a 10 razy przegrywali.

Jak będzie tym razem? Co prawda Podbeskidzie wygląda w tabeli gorzej niż Widzew, ale mimo to przewidujemy triumf bielszczan. Skąd takie Widzew – Podbeskidzie typy? Na uwadze mamy to, że ekipa z Łodzi nie wygrała w pięciu ostatnich pojedynkach z Podbeskidziem. Czterokrotnie triumfowali bielszczanie, a raz był remis.

Analizując Widzew – Podbeskidzie kursy, na pewno warto rzucić okiem na zdarzenia dotyczące pierwszego gola. Uważamy, że wynik rywalizacji otworzą gospodarze. To dlatego, że Podbeskidzie straciło pierwszego gola w 11 z ostatnich 15 meczów. To bardzo wymowna statystyka, prawda?

Zanim zaczniesz przeglądać Widzew – Podbeskidzie zakłady, koniecznie zapoznaj się z poniższymi rezultatami.

Ostatnie bezpośrednie mecze:

 • Podbeskidzie – Widzew 4:0
 • Podbeskidzie – Widzew 3:0
 • Podbeskidzie – Widzew 1:0

Ostatnie mecze Widzewa:

 • Miedź – Widzew 1:0
 • Widzew – Resovia 1:4
 • ŁKS – Widzew 0:1

Ostatnie mecze Podbeskidzia:

 • Podbeskidzie – Arka 1:1
 • Chrobry – Podbeskidzie 1:3
 • Podbeskidzie – Zagłębie 0:2

Na nich warto zwrócić uwagę

Przed tym pojedynkiem rzuciliśmy okiem na klasyfikację strzelców Fortuna 1. ligi. W szeregach Podbeskidzia zdecydowanie wyróżnia się Biliński. Z dorobkiem 19 goli zajmuje on fotel lidera wspomnianego zestawienia. W szeregach Widzewa prym wiedzie Guzdek, autor 6 trafień.

Widzew – Podbeskidzie transmisja. Kiedy, gdzie i o której oglądać to spotkanie?

Mecz Widzewa z Podbeskidziem zaplanowany został na 22 maja 2022 roku. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 12:40.

Gdzie pojawi się Widzew – Podbeskidzie transmisja? Ten mecz będzie można oglądać na Polsacie Sport.

FAQ

 • Gdzie oglądać mecz Widzewa z Podbeskidziem?

Transmisja z pojedynku w Łodzi zostanie udostępniona za pośrednictwem Polsatu Sport.

 • Jakim wynikiem zakończył się poprzedni mecz tych drużyn?

Po raz ostatni Podbeskidzie zmierzyło się z Widzewem w dniu 13 listopada 2021 roku. Wówczas bielszczanie wygrali aż 4:0.

Mamy też typy na Chrobry – Zagłębie Sosnowiec.