Widzew – Puszcza typy, transmisja i analiza meczu

Przed nami kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Najlepsze typy przed Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice (16.04.2022)

Sprawdź Widzew – Puszcza typy, które pomogą w stawianiu zakładów. Zapraszamy.

Łodzianie pewnie zmierzają po awans do Ekstraklasy

Czy nasze na mecz Widzew – Puszcza typy mają szansę się sprawdzić? Drużyna Widzewa, jest w tym sezonie rozgrywek Fortuna 1 Ligi jednym z lepiej prezentujących się zespołów. Wiele wskazuje na to, że po 8 sezonach spędzonych w 1 Lidze, podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia awansują do najwyższej klasy rozgrywkowej. Niepołomiczanie w tym spotkaniu nie powinni stanowić większego zagrożenia dla zespołu gospodarzy. Zajmują oni dopiero 15 miejsce w tabeli i niewiele dzieli ich od tego, by znaleźć się w strefie spadkowej.

widzew puszcza typy

Do tej pory, w bezpośrednich pojedynkach, zespoły te mierzyły się ze sobą 4-krotnie. Każda z drużyn zaliczyła po jednym zwycięstwie, 2-krotnie byliśmy świadkami remisu. Naszym zdaniem sobotnia potyczka zakończy się pewnym zwycięstwem faworyzowanej drużyny Widzewa Łódź. Różnica poziomów prezentowanych obecnie przez piłkarzy obydwu zespołów jest niebagatelna. Łodzianie w ostatnich spotkaniach zaliczają bardzo dużo zwycięstw. Spoglądając w statystyki ligowe widzimy, że niepołomiczanie nie są w optymalnej dyspozycji. Zespół prowadzony przez Tomasza Tułacza poległ w 5 z 6 ostatnio rozegranych spotkaniach na wyjeździe.

Pomimo, że upatrujemy w gospodarzach faworytów do zwycięstwa mamy nadzieję, że sobotni mecz będzie obfitował w bramki. Jeden z bukmacherów oferuje ciekawe przed pojedynkiem Widzew – Puszcza kursy dotyczące strzelca pierwszego gola. Warto zaryzykować i jako strzelców pierwszej bramki w meczu obstawić drużynę z Małopolski gdyż Widzew tracił bramki jako pierwszy w 9 z 15 ostatnich spotkań w rozgrywkach ligowych.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Puszcza- Widzew 0:1
 • Widzew – Puszcza 0:0
 • Puszcza – Widzew 1:0

Ostatnie mecze Widzewa

 • Skra Częstochowa – Widzew 2:2
 • GKS Katowice – Widzew 0:2
 • Widzew – GKS Tychy 2:1

Ostatnie mecze Puszczy

 • Puszcza – Arka Gdynia 2:3
 • Puszcza – Zagłębie Sosnowiec 1:1
 • Chrobry Głogów – Puszcza 2:2

Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice sytuacja kadrowa przed pojedynkiem

W ostatnim czasie drużynę z Łodzi nawiedziła plaga kontuzji. W sobotnim pojedynku w ekipie Widzewa zabraknie na pewno Tanżyny, Dejewskiego czy Wrąbla. Czy to wpłynęło na nasze przed pojedynkiem Widzew – Puszcza typy? Zapraszamy do lektury powyżej.

Gdzie obejrzeć Widzew – Puszcza? Transmisja

Wszyscy, którzy postawili przed spotkaniem Widzew – Puszcza zakłady i chcą obejrzeć mecz będą musieli zadowolić się jedynie transmisją online na platformie Polsat Box Go lub serwisie statscore po wykupieniu dostępu do meczu. Pierwszy gwizdek o 20:30.

FAQ

 • Kto nie zagra?

W spotkaniu nie zobaczymy z pewnością kontuzjowanych graczy Widzewa: Tanżyny, Dejewskiego i Wrąbla.

 • Jak zakończyło się ostatnie bezpośrednie spotkanie?

Ostatni pojedynek rozegrany został 2 października 2021 w Niepołomicach. Zakończył się wygraną łodzian 1:0.

Zobacz typy na mecz łodzian z głogowianami.