Widzew – Wisła Kraków typy i kursy ✔️ 2/12/2021

Czwartkowy wieczór to kontynuacja zmagań na poziomie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Widzew Łódź podejmie u siebie Wisłę Kraków.

Ciekawe typy przed meczem Widzew Łódź – Wisła Kraków

Czy Widzew pokona u siebie wyżej notowanego rywala?

Przed nami ciekawa konfrontacja w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Widzew Łódź, który jest na dobrej drodze, żeby wrócić do PKO Ekstraklasy, podejmie przedstawiciela tejże ligi. Mowa o Wiśle Kraków. Obie ekipy po raz ostatni rywalizowały w 2014 roku i wówczas, właśnie w najwyższej klasie rozgrywkowej lepszy był Widzew, wygrywając 2:1. Teraz jednak czas napisać nową historię.

Nasze przed Widzew – Wisła Kraków typy wskazują na awans łodzian. Nie odważylibyśmy się powiedzieć, że wszystko zakończy się w regulaminowych 90 minutach meczu. Kto wie, może potrzebna będzie dogrywka, a może i seria jedenastek. Zobaczymy. Dlaczego wskazujemy Widzew – Wisła Kraków typy na gospodarzy? Twierdza Łódź jest niepokonana od czternastu spotkań, a w tym czasie Widzew na domowym obiekcie odniósł aż 12 zwycięstw. Zestawiając to z porażką i remisem w ostatnich meczach wyjazdowych Białej Gwiazdy, można postawić zakłady na gospodarzy czwartkowego, bezpośredniego meczu tych drużyn.

Spodziewamy się też bramek w obu stron boiskowej rywalizacji. Widzew nie zachował czystego konta w żadnym ze swoich ostatnich siedmiu bezpośrednich spotkań, a Wisła Kraków traciła gola w 6 z 7 ostatnich meczy. BTTS sam nasuwa się na myśl.

No i nasze ostatnie przed pierwszym gwizdkiem meczu Widzew – Wisła Kraków typy, dotyczą tego, że w drugiej połowie padnie więcej goli. Obie drużyny zapewne zaczną ostrożnie, a decydujące fragmenty meczu będziemy oglądać w drugiej połowie. Tak właśnie często bywa w meczach Pucharu Polski.

Gdzie obejrzeć mecz?

Czekając na Widzew – Wisła Kraków składy, warto dowiedzieć się, gdzie oglądać mecz. Z Widzew – Wisła Kraków transmisja na kanale Polsat Sport oraz online na Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek rozbrzmi punktualnie o 20:00. Sędzią będzie Paweł Raczkowski.

U których bukmacherów obstawiać?

Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy oferują najkorzystniejsze na Widzew – Wisła Kraków kursy. W momencie przygotowywania tekstu najlepsze kursy znaleźliśmy w STS, Betfan oraz Fortunie. Pamiętaj, że mogą się one zmienić. Dlatego samodzielnie porównaj i posprawdzaj oferty zakładów bukmacherskich na ten, czy inne mecze Fortuna Pucharu Polski.

Najczęściej pojawiające się pytania

  • Kiedy te drużyny grały ze sobą ostatni raz?

W 2014 roku, w meczu Ekstraklasy górą 2:1 był Widzew Łódź.

  • Kto jest faworytem spotkania?

Bukmacherzy wskazują na Wisłę Kraków, choć nie jest to mocne wskazanie.