Widzew – Wisła Płock typy, zakłady i najlepsze kursy przed meczem (27.08)

Już w najbliższą sobotę czeka nas ciekawe spotkanie. W Łodzi stawi się lider i największa niespodzianka startu sezonu. My przygotowaliśmy na pojedynek Widzew – Wisła Płock typy, które pomogą w obstawianiu.

Widzew – Wisła Płock typy przedmeczowe

Płocczanie w pierwszych kolejkach rozgrywek ligowych prezentują największą skuteczność. Jeśli również chcielibyście postawić na starcie Widzew – Wisła Płock zakłady, nasze propozycje znajdziecie poniżej.

Czy lider z Płocka dołoży kolejne punkty do swojego dorobku?

Z wielką dozą prawdopodobieństwa przypuszczać można, że przed startem rozkręcającego się sezonu niewielu śmiałków stawiało w roli czarnego konia rozgrywek drużynę z zachodu województwa mazowieckiego. Czy można już powoli rozpatrywać drużynę Pavola Stano jako realnych kandydatów do końcowego triumfu czy to tylko chwilowa dobra passa.

widzew - wisla plock typy

Łodzianie po latach perturbacji i kłopotów wreszcie powoli rozgaszczają się wśród najlepszych klubów w Polsce. Powrót do Ekstraklasy nie zaczął się jednak tak jak mogliby wymarzyć go sobie kibice. Widzewiacy zajmują obecnie 11 miejsce w ligowej tabeli z bilansem 2 wygranych, 1 remisu i 3 porażek oraz dorobkiem 7 punktów. Tak jak już wspominaliśmy wyżej, w Płocku panują odmienne, z pewnością euforyczne nastroje. Nafciarze to obecnie jedyna drużyna rozgrywek, która nie odniosła jeszcze porażki. Po 6 kolejkach płocczanie przewodzą w tabeli z dorobkiem 16 punktów i bilansem 5 zwycięstw oraz remisu. Forma, którą prezentują piłkarze z mazowsza stawia ich automatycznie w roli zdecydowanych faworytów do wywiezienia 3 punktów z Łodzi. Na nasze przed spotkaniem Widzew – Wisła Płock typy, wpływ miała nie tylko obecna forma zespołów ale i historia bezpośrednich pojedynków. Nafciarze triumfowali w 4 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków. Jeden z bukmacherów oferuje ciekawe na starcie Widzew – Wisła Płock kursy odnośnie strzelców bramek. Uważamy, że w tym pojedynku tylko jedna z ekip trafi do siatki przeciwników. Taki scenariusz miał miejsce w 6 z 7 ostatnich potyczek, które sobotni rywale rozegrali między sobą.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Wisła Płock – Widzew 0:2
  • Wisła Płock – Widzew 2:0
  • Wisła Płock – Widzew 2:1

Jak już pisaliśmy wyżej, większość ostatnich spotkań tych zespołów, kończyła się zdobyciem goli przez jedną z drużyn.

Ostatnie mecze Widzewa

  • Warta – Widzew 0:1
  • Widzew – Legia 1:2
  • Śląsk – Widzew 0:0

W tym sezonie ekipa z Łodzi prezentuje się przeciętnie i takie były jej ostatnie wyniki.

Ostatnie mecze Wisły Płock

  • Wisła Płock – Korona 2:1
  • Pogoń – Wisła Płock 2:2
  • Wisła Płock – Miedź 4:1

W przedostatniej kolejce drużyna z Płocka trafiła na zespół, który potrafił zabrać jej punkty. Była to ekipa Pogoni Szczecin.

Kiedy, gdzie i o której początek meczu lidera?

Spotkanie Widzew Łódź – Wisła Płock rozpocznie się w sobotę, 28 sierpnia o godzinie 20:00 na Stadionie Widzewa w Łodzi.

Widzew – Wisła Płock gdzie obejrzeć to starcie?

Potyczkę w Łodzi obejrzeć można w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD, a także na platformach Polsat Box Go, Player.pl, myCanal, CANAL+ online.