Więcej emocji niż minut w dogrywce

Ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski ZOZPN pomiędzy Unią Hrubieszów a Huczwą Tyszowce dostarczyło kibicom wiele emocji. Do 84. minuty środowego meczu zawodnicy IV-ligowca (grający w osłabieniu po czerwonej kartce dla Damiana Okalskiego) prowadzili z rywalem 1:0, ale bramka Jewgienija Gruia z rzutu karnego doprowadziła do dogrywki. Ta z kolei została przerwana jeszcze w pierwszej połowie (przy stanie 2:1 dla hrubieszowian), ponieważ Kamil Droździel wdając się w dyskusję z sędzią, naruszył jego nietykalność.

Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce 2:1* (0:1, 1:1)
Bramki: Jewgienij Grui 84′ (rzut karny), Mateusz Pańko 101′ – Przemysław Sioma 30′

Huczwa: Joniec – Kwarciany (50′ Maliszewski), Płotnikiewicz, Potopliak, Baran – Okalski, Sioma (64′ Droździel), Bukowski (64′ Dworak), Ziółkowski (90′ Guz), Denkiewicz – Kaznokha.

Żółte kartki dla Huczwy: Damian Okalski x2, Łukasz Kwarciany, Damian Baran, Kamil Droździel, Piotr Maliszewski
Czerwone kartki: Damian Okalski 45′ (za drugą żółtą), Kamil Droździel 101′ (za naruszenie nietykalności sędziego)
Sędziował: Tomasz Ostrowski (Zamość).