Wisła Kraków – Lechia Gdańsk typy i kursy (28.09.2023)

Kolejny mecz w ramach Fortuna 1/32 finału Pucharu Polski odbędzie się w Krakowie. Poniżej przedstawiamy świetne Wisła Kraków – Lechia Gdańsk typy na ten pojedynek.

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk typy i przewidywania

Za moment omówimy szerzej nasze Wisła Kraków – Lechia Gdańsk typy. Zanim jednak to uczynimy, musimy podkreślić, że dla obu ekip będzie to premierowy pojedynek w ramach Fortuna Pucharu Polski. Los chciał, że już na tym etapie rozgrywek któraś z drużyn o solidnych markach będzie musiała pożegnać się z walką o trofeum.

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk typy

My uważamy, że to spotkanie zakończy się victorią Wisły Kraków. Skąd właśnie taka prognoza? W tym przypadku na uwadze mamy choćby to, że “Wiślacy” mają ekipę o większym potencjale.

Poza tym prognozujemy, że gole będą padać zarówno ze strony Wisły Kraków, jak i Lechii Gdańsk. Dlaczego tak, a nie inaczej? Dostrzegamy potencjał “Białej Gwiazdy”, ale jednocześnie przewidujemy, że Lechia Gdańsk może tu postawić twarde warunki.

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk ostatnie wyniki

Oczywiście musimy zapoznać się z ostatnimi wynikami Wisły oraz Lechii. Jak wypadały te dwa zespoły?

Ostatnie mecze Wisły Kraków:

 • Motor Lublin – Wisła Kraków 1:4
 • Wisła Kraków – Chrobry Głogów 1:1
 • Miedź Legnica – Wisła Kraków 1:1

Ostatnie mecze Lechii Gdańsk

 • Lechia Gdańsk – GKS Katowice 5:1
 • Odra Opole – Lechia Gdańsk 0:0
 • Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk 5:2

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwa zespoły starły się 5 marca 2022 roku. Wówczas zwycięzca nie został wyłoniony – było 1:1.

 • Lechia Gdańsk – Wisła Kraków 1:1
 • Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2:2
 • Lechia Gdańsk – Wisła Kraków 2:0

Wcześniej także zwycięzca nie został wyłoniony. 12 września 2021 roku rywalizacja tych zespołów zakończyła się rezultatem 2:2. 13 marca 2021 roku Lechia pokonała zaś Wisłę 2:0.

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Wisła Kraków – Lechia Gdańsk typy na mecz w stolicy Małopolski. A co przeczuwają bukmacherzy? Rzućmy okiem na kursy na wynik.

 • Wygrana Wisły Kraków: 1,91 
 • Remis: 3,60
 • Wygrana Lechii Gdańsk: 4,00

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Lechia Gdańsk? Transmisja

Pojedynek Wisły Kraków z Lechią Gdańsk zapowiada się bardzo dobrze. Te dwie ekipy staną naprzeciwko siebie w ramach pojedynku 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Organizatorzy wraz z nadawcą telewizyjnym uznali najwidoczniej, że ten pojedynek będzie cieszyć się zainteresowaniem kibiców z całej Polski. Wobec tego zdecydowano, że to jeden z meczów telewizyjnych.

Spotkanie Wisła Kraków – Lechia Gdańsk dojdzie do skutku w dniu 28 września 2023 roku. O której Wisła Kraków – Lechia Gdańsk początek rywalizacji? Zmagania ruszą o 21:00. Emocji na pewno absolutnie nie zabraknie.

A gdzie pojawi się wspomniana transmisja? Mecz zobaczycie na kanale Polsat Sport. Poza tym dostępny będzie stream online. By z niego korzystać, trzeba posiadać subskrypcję na Polsat Box Go.