Wisła Kraków – Puszcza typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (19.10.2022)

Sporo emocji powinien przynieść mecz Fortuna Pucharu Polski w stolicy Małopolski. Przed tym pojedynkiem chcemy wam zaprezentować godne uwagi Wisła Kraków – Puszcza typy.

Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice (19.10.2022)

Przed pojedynkiem Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski oczywiście warto zajrzeć do tabeli pierwszej ligi, w której na co dzień rywalizują obie ekipy. Jak idzie zespołom z Krakowa i Niepołomic?

Wisła Kraków - Puszcza typy

Wisła Kraków na pewno spisuje się poniżej oczekiwań zarówno kibiców, jak i ekspertów. Ten zespół zajmuje w tabeli Fortuna 1. ligi dopiero jedenaste miejsce. Do tej pory wywalczył 19 punktów, notując pięć zwycięstw, cztery remisy i pięć porażek.

Puszcza Niepołomice jest natomiast… liderem tego samego zestawienia! Niepołomiczanom idzie nadspodziewanie dobrze. Zgromadzili 27 “oczek” i mogą cieszyć się pierwszym miejscem. Ośmiokrotnie wygrywali, trzykrotnie dzielili się punktami i tyle samo razy przegrywali.

Jeśli chodzi o Puchar Polski, to obie ekipy mają już za sobą pierwsze spotkania. Wisła Kraków w poprzedniej rundzie wygrała 5:0 z rezerwami Legii Warszawa, natomiast Puszcza Niepołomice rozprawiła się ze Stalą Stalowa Wola 2:1.

Wisła Kraków – Puszcza wyniki bezpośrednich meczów

  • Wisła Kraków – Puszcza 2:3
  • Wisła Kraków – Puszcza 5:0
  • Puszcza – Wisła Kraków 2:3
  • Wisła Kraków – Puszcza 4:2
  • Wisła Kraków – Puszcza 2:3

Wisła Kraków – Puszcza typy bukmacherskie

Zaprezentowaliśmy już nasze Wisła Kraków – Puszcza typy. Stawiamy na triumf “Białej Gwiazdy”, co może niektórych dziwić. Na uwadze mamy jednak fakt, że krakowski zespół potrafi grać z niepołomiczanami. Wisła wygrała trzy z ostatnich czterech pojedynków z tym zespołem.

Poza tym przeczuwamy, że Puszcza zdobędzie tutaj przynajmniej jedną bramkę. Takie prognozy motywujemy tym, że co najmniej raz piłkarze ekipy z Niepołomic wpisywali się na listę strzelców w pięciu ostatnich pojedynkach. Wymowna statystyka, prawda?

Wisła Kraków – Puszcza kursy bukmacherskie

Z prognoz bukmacherskich jasno wynika, że faworytem tego spotkania jest “Biała Gwiazda”. Czy to właśnie krakowska Wisła wygra? Jest to bez wątpienia możliwe.

Wisła Kraków – Puszcza gdzie oglądać?

Gdzie dostępna będzie Wisła Kraków – Puszcza transmisja? Znajdziesz ją na kanale Łączy Nas Piłka TV na YouTube. Początek meczu o godz. 19:15, oczywiście 19 października 2022 roku.