Wisła Kraków – Puszcza typy, transmisja i analiza (2.09)

Sporo emocji dostarczają nam nie tylko rozgrywki PKO Ekstraklasy, ale również Fortuna 1. ligi. Tym razem skupiamy się na kolejnym starciu, które odbędzie się w stolicy Małopolski. Na co warto zwrócić uwagę, analizując Wisła Kraków – Puszcza kursy?

Wisła Kraków – Puszcza typy bukmacherskie, które zasłużyły na wasze zainteresowanie

Zeszły sezon PKO Ekstraklasy był kompletnie nieudany dla Wisły Kraków. Ten zasłużony zespół nie uniknął degradacji i teraz walczy na zapleczu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. “Białą Gwiazdę” czeka kolejne wyzwanie, przed którym prezentujemy Wisła Kraków – Puszcza typy.

Wisła Kraków umocni się na fotelu lidera?

Pierwszoligowe zmagania wystartowały już jakiś czas temu. Za nami osiem kolejek Fortuna 1. ligi, po których mamy niewątpliwie spory ścisk w czołówce tabeli. Obecnie na fotelu lidera zasiada Wisła Kraków, ale w każdej chwili wszystko może się zmienić.

Wisła Kraków - Puszcza typy

Aktualnie “Biała Gwiazda” ma na swoim koncie 16 punktów. Ten zespół pięciokrotnie wygrywał, raz podzielił się punktami z rywalem, natomiast dwukrotnie schodził z boiska bez zdobyczy punktowej. Wisła, chcąc utrzymać się na pierwszym miejscu, musi bardzo uważać i zdobywać regularnie kolejne punkty.

Fakty są bowiem takie, że wykształciła się mocna grupa pościgowa. Ruch Chorzów i ŁKS Łódź mają po 15 punktów, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Arka Gdynia oraz Puszcza Niepołomice – po 14. Każdy z tych zespołów może zatem za chwilę zmienić swoją pozycję.

14 punktów na koncie Puszczy to niewątpliwie solidny rezultat. Ten zespół zajmuje w tabeli szóste miejsce, mając w dorobku cztery wygrane, dwa remisy, a także dwie porażki. Dotychczasowe wyniki warto mieć na uwadze, analizując Wisła Kraków – Puszcza zakłady.

Co przewidujemy w kontekście tego pojedynku? Uważamy, że zwycięstwo świętować będą gospodarze. To dlatego, że wygrali oni cztery z ostatnich pięciu pojedynków z niepołomicką Puszczą. Ta statystyka sprawia, że nasze Wisła Kraków – Puszcza typy mają sens.

Przeczuwamy również, że tym razem nie odnotujemy trafień z obu stron. Skąd właśnie taka prognoza? Tutaj na uwadze mamy fakt, że aż w czterech ostatnich spotkaniach Puszczy gole zdobywała tylko jedna drużyna.

Ostatnie mecze Wisły Kraków:

  • Chrobry – Wisła Kraków 2:1
  • Wisła Kraków – Skra 3:0
  • GKS Tychy – Wisła Kraków 3:1

Ostatnie mecze nie były perfekcyjne w wykonaniu Wisły Kraków. Przytoczone wyniki chyba dobitnie o tym świadczą.

Ostatnie mecze Puszczy:

  • Puszcza – Zagłębie Sosnowiec 0:0
  • Podbeskidzie – Puszcza 0:1
  • Puszcza – Termalica 0:0

Puszczy też nie szło idealnie, jednak warto wyraźnie podkreślić, że niepołomiczanie nie przegrali żadnego z ostatnich trzech spotkań.

Ostatnie mecze Wisły Kraków i Puszczy:

  • Wisła Kraków – Puszcza 5:0
  • Puszcza – Wisła Kraków 2:3
  • Wisła Kraków – Puszcza 4:2

Trzy poprzednie pojedynki tych dwóch ekip wygrywała Wisła Kraków. Należy jednak zaznaczyć, że były to mecze towarzyskie.

Kiedy odbędzie się spotkanie Wisły z Puszczą?

Ten mecz zaplanowany został na 2 września 2022 roku. Początek rywalizacji o 20:30.

Gdzie zobaczysz mecz Wisły Kraków z Puszczą Niepołomice?

Zastanawiasz się Wisła Kraków – Puszcza gdzie obejrzeć? Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Zobacz również typy na mecze w Mielcu, Niecieczy i Berlinie.