Wisła Kraków – Radomiak typy za darmo ✔️ 26-11-2021

Wisła Kraków czy Radomiak Radom? Kto wygra ten interesująco zapowiadający się mecz?

Typy bukmacherskie przed meczem Wisła Kraków – Radomiak Radom

Jeżeli spodobają Ci się przedstawione typy, to zweryfikuj czy przed Wisła Kraków – Radomiak kursy wciąż są takie, jak wymienione niżej.

Wisła Kraków - Radomiak typy

Czy Biała Gwiazda powstrzyma fantastyczną dyspozycję Radomiaka?

Radomiak Radom rozszalał się na ekstraklasowych boiskach. Radomianie wygrali cztery ostatnie mecze, a od siedmiu kolejek są niepokonani. Trudno uwierzyć, że aż tak gra beniaminek, który przed sezonem wskazywany był w gronie kandydatów do spadku. Tymczasem Radomiak zajmuje piąte miejsce i zielono-biali coraz śmielej rozmyślają o europejskich pucharach. Wisła Kraków przegrała w ostatniej kolejce 1:3 z Jagiellonią, ale wcześnie wygrała u siebie Derby Krakowa 1:0. Czy będzie w stanie kontynuować zwycięski marsz przy Reymonta? Naszym zdaniem, co pokazują Wisła Kraków – Radomiak typy, nie. Stawiamy zakład z podpórką na remis lub wygraną Radomiaka. Dlaczego? Otóż nic nie wskazuje, że przy grającej w kratkę Białej Gwieździe, passa Radomiaka bez porażki miała się zakończyć.

Naszym zdaniem atrakcyjnie wyglądają kursy na to, że oba zespoły zdobędą gole. I takie wystawiamy też na Wisła Kraków – Radomiak typy. Radomiak strzelał przynajmniej jednego gola w każdym ze swoich ostatnich siedmiu meczy, a także w 8 z 10 ostatnich spotkań. Wisła u siebie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, nie zdobyła gola tylko w 2 z ostatnich 10 meczy. BTTS sam nasuwa się na myśl.

Sądzimy też, że sędzia pokaże w meczu przynajmniej cztery żółte kartki. W trzech swoich ostatnich meczach piłkarze Białej Gwiazdy oglądali po trzy żółte kartki. Z kolei ostatnie spotkanie Radomiaka przyniosło aż 5 żółtych kartoników dla tego zespołu. Warto rozważyć i takie zakłady na zbliżający się mecz.

Tych piłkarzy nie zobaczymy

Kilku piłkarzy nie wystąpi w meczu Wisła Kraków – Radomiak Radom. Po stronie gospodarzy są to Błaszczykowski, Frydrych (zawieszenie) oraz Uryga. Goście przyjadą do Grodu Kraka bez Angielskiego (zawieszenie), Bodziocha, Radeckiego oraz Silvy. Ciekawi jesteśmy, jakie trenerzy desygnują na mecz Wisła Kraków – Radomiak składy pod nieobecność zwłaszcza dwóch zawieszonych graczy (Angielski, Frydrych).

Bezpośrednie spotkania i ostatnie wyniki

Żeby jeszcze bardziej zrozumieć nasze Wisła Kraków – Radomiak typy, warto spojrzeć na ostatnią kolejkę. Radomiak pokonał w niej 2:0 Zagłębie Lubin, a Wisła Kraków przegrała 1:3 z Jagiellonią Białystok.

Czy oba zespoły miały już okazję ze sobą grać? Tak. Do tej pory rozegrano jeden bezpośredni mecz Wisły z Radomiakiem. W 2019 roku Wisła pokonała towarzysko Radomiaka 2:1. Skrót meczu możesz zobaczyć poniżej.

Wisła Kraków – Radomiak transmisja spotkania

Mecz na żywo pokażą równolegle trzy kanały: CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4. Transmisja, jak i spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:30.

Sprawdzamy na Wisła Kraków – Radomiak kursy bukmacherskie

Chcesz obstawić i zastanawiasz się, gdzie są na Wisła Kraków – Radomiak najwyższe kursy? Polecamy rzucić okiem i porównać oferty Fortuna, forBET oraz PZBuk. Wybieraj zawsze najbardziej korzystne kursy.

Najważniejsze pytania

  • Kto jest faworytem spotkania?

Bukmacherzy minimalnie, ale jednak, wskazują na gospodarzy – Wisłę Kraków.

  • Gdzie transmisja meczu?

CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4.